منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Sucker Punch آخرین پچ برنامه ریزی شده توسط Ghost Of Tsushima را منتشر کرد

Sucker Punch آخرین پچ برنامه ریزی شده توسط Ghost Of Tsushima را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sucker Punch آخرین پچ برنامه ریزی شده توسط Ghost Of Tsushima را منتشر کرد

Sucker Punch آخرین پچ برنامه ریزی شده توسط Ghost Of Tsushima را منتشر کرد

Sucker Punch Productions فاش کرده است که آخرین نسخه 2.18 بازی Ghost of Tsushima جدیدترین نسخه این بازی است. اگرچه به نظر می رسد این برنامه باشد، استودیو همچنان به نظارت برای هرگونه خطا یا مشکلی که ممکن است رخ دهد، ادامه خواهد داد.

این استودیو گفت: «اگرچه در حال حاضر فعالانه روی هیچ‌کدام از وصله‌های اضافی کار نمی‌کنیم، به نظارت بر بازخورد در مورد اعتبار فرعی Gotlegends و پیام‌های ارسال شده به @SuckerPunchProd در توییتر برای هرگونه خطا یا مشکلات با اولویت بالا ادامه خواهیم داد.» گفت . .

در حال پخش: نقد و بررسی Ghost Of Tsushima

این پچ مشکلات را برطرف می کند و تنظیمات را هم در بازی تک نفره و هم در حالت Legends برای چند نفره انجام می دهد. در بخش تک نفره، فروشنده New Game Plus موجودی ابریشم را افزایش داده است. این به روز رسانی همچنین برخی از مشکلات مربوط به دیالوگ ها و کات سین ها را که ممکن است ایجاد شود برطرف می کند.

Ghost of Tsushima: Legends تغییرات بسیار بیشتری دریافت کرده است، از جمله دکمه ای برای وارد کردن PS4 برای ذخیره در مجموعه های مستقل Legends. علاوه بر این، بازیکنان اکنون می‌توانند هم تیمی‌هایی را که می‌خواهند حالت سفارشی – پایان کامل را بازی کنند، جستجو کنند.

این یک گزینه خواستگاری جداگانه برای کسانی است که می خواهند با دیگرانی که می خواهند لوازم آرایشی Hidden Heart را باز کنند، تیم شوند. این شامل تکمیل رژیم چالش برانگیز بقای پلاتینیوم سفارشی شده با نزول صفر و مناطق از دست رفته، همراه با رسیدن به تمام اهداف اختیاری و فعال کردن همه اصلاح کننده های دشواری است.

در بررسی Ghost of Tsushima از GameSpot، ادموند تران گفت: “بازی به اوج های سینمایی بسیار خارق العاده ای می رسد و اینها در نهایت آن را بالاتر از ویژگی های طراحی جستجوی جهان باز آشنا و تمام نقاط ضعف ذاتی ناشی از آن ارتقا می دهد – اما این نقص ها و لبه های کسل کننده قطعا هنوز وجود دارند.”

Ghost of Tsushima و Ghost of Tsushima: Director’s Cut بر روی پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.