منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Stumble Guys، یک بازی شبیه به Fall Guys، در صدر جدول دانلود App Store قرار گرفته است

Stumble Guys، یک بازی شبیه به Fall Guys، در صدر جدول دانلود App Store قرار گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Stumble Guys، یک بازی شبیه به Fall Guys، در صدر جدول دانلود App Store قرار گرفته است

بازی Stumble Guys این مثال مشابه Fall Guys برای موبایل خوب؛ هر روز میزبان 18 میلیون نفر از سراسر جهان است و توانسته است در صدر لیست محبوب ترین بازی های اپل استور قرار گیرد. بازی Fall Guys-like توسط استودیوی بازیسازی Kitka واقع در فنلاند ساخته شد و تنها چند ماه پس از انتشار بازی اصلی در دسترس قرار گرفت. در واقع عرضه جهانی این بازی در سال 2021 انجام شد و توانست به سرعت بازیکنان زیادی را به خود جذب کند.

به گزارش پارسی گیم، روند گرفتن گیمر از Stumble Guys تا چند ماه پیش به کندی پیش می رفت; اما ناگهان میلیون ها نفر به تعداد بازیکنان اضافه شدند و این اثر توانست در رتبه بندی پردانلودترین بازی اپ استور قرار بگیرد. به نظر می رسد بازی رایگان Fall Guys نیز بر این اثر تأثیر گذاشته است و از آنجایی که نسخه موبایل Fall Guys هنوز آماده نشده است. بسیاری از افراد این نمونه مشابه را برای سرگرمی دانلود کرده اند.

لازم به ذکر است بازی Fall Guys مانند Stumble Guys بیش از 163 میلیون بار دانلود شده و 21.5 میلیون دلار نیز کسب کرده است. Stumble Guys همچنین جزو ده بازی برتر اندرویدی گوگل پلی است و بازی اندروید آن توسط میلیون ها نفر دانلود شده است. این بازی موبایلی شبیه به Fall Guys طراحی شده است و بازیکنان می توانند در مسابقات رنگارنگ و سرگرم کننده دیگران را حذف کنند و در نهایت پیروز ظاهر شوند.

بازی Stumble Guys مشابه Fall Guys

سرعت دانلود Stumble Guys برای اندروید و iOS

نسخه PC بازی Stumble Guys نیز در اکتبر 2021 منتشر شد و اکنون سازنده ادعا می کند که این بازی هر روز میزبان 18 میلیون گیمر است و طرفداران زیادی دارد. لازم به ذکر است که میزان دانلود بازی در ماه ژوئن حدود 32.8 میلیون بار بوده و درآمد آن نیز 6.6 میلیون دلار گزارش شده است. اما این روند تنها در روزی که Fall Guys آزاد شدند به اوج خود رسید. این بازی در یک روز 1.5 میلیون بار دانلود شد. سرعت دانلود بازی در روزهای بعد افزایش یافت و سرانجام بازی به هدف اصلی خود رسید.

Fall Guys در 21 ژوئن برای کنسول ها و رایانه های شخصی رایگان شد. لازم به ذکر است که نسخه PC از استیم حذف شد. البته دارندگان بازی هنوز به طور کامل پشتیبانی می شوند. طبق گفته استودیوی Mediatonic تعداد بازیکنان Fall Guys از 50 میلیون نفر فراتر رفته است و رایگان بودن بازی تاثیر زیادی در این موضوع داشته است. این استودیو هنوز برنامه رسمی برای انتشار نسخه موبایل را اعلام نکرده است. اما گزارش هایی از توسعه بازی های اندروید و iOS وجود دارد که هنوز تایید نشده است.

منبع: VGC