منو سایت

Street Fighter 6 در قسمت جدید گیم پلی بازی قرار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Street Fighter 6 در قسمت جدید گیم پلی بازی قرار دارد

جف بک معتقد است استریت فایتر 6 به طور کامل در جشنواره بازی تابستانی به میزبانی جف کلی معرفی شد. اما تریلر اصلی بازی در قسمت جدید State of Play نمایش داده خواهد شد. آخرین شماره از سری Street Fighter چندی پیش با تیزر کوتاهی ارائه شد و در حال حاضر اطلاعاتی از تغییرات بازی و همچنین پلتفرم های نهایی نداریم.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، قسمت جدید بازی Sony State of Play در تاریخ 2 ژوئن منتشر خواهد شد. این قسمت حدود نیم ساعت خواهد بود و بازی های شخص ثالث به همراه عناوین PSVR 2 نمایش داده می شوند.در حال حاضر لیستی از بازی ها در این قسمت وجود ندارد. اما اگر از علاقه مندان به بازی های مبارزه ای هستید، قطعا حالت جدید بازی برای شما مناسب خواهد بود.

انتشار تریلر جدید بازی Street Fighter 6 توسط جف بک پیشنهاد شده است. او یکی از خبرنگاران پیشرو در صنعت بازی است و منابع مختلفی دارد که هنوز اطلاعات نادرست منتشر نکرده اند. به گفته وی، امکان ارائه کامل Street Fighter 6 بسیار زیاد است و بدون شک یکی از بازی ها عنوان نبرد جدید کپکام خواهد بود. شایعه شده است که این بازی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

معرفی Street Fighter 6

ارائه کامل بازی Street Fighter 6

در حالی که جف گراب به حضور Street Fighter 6 اطمینان دارد. برای سایر بازی های موجود نمی توان ادعایی داشت. تنها چیزی که می دانیم این است که قسمت جدید State of Play دارای 30 دقیقه محتوا است و بر روی بازی های PSVR 2 تمرکز دارد. سونی اخیرا تایید کرده است که PlayStation VR 2 با 20 بازی عرضه می شود و این کنسول با کمبود محتوا مقابله نخواهد کرد. همچنین احتمال Stray در قسمت جدید وجود دارد.

گفتنی است شماره جدید سری Street Fighter با انتشار تیزر کوتاهی توسط کپکام در بهمن ماه ارائه شد. واکنش های اولیه طرفداران به لوگوی بازی چندان جالب نبود و خیلی ها لوگوی کپکام و این بازی را در نظر نمی گرفتند. یکی دیگر از مشکلات بازی، پلتفرم های انتهایی بازی هستند. همانطور که می دانید Street Fighter 5 در انحصار پلی استیشن 4 است و جای تعجب نیست که دنباله آن به پلتفرم سونی وفادار بماند. همین موضوع باعث شد تا شایعات حضور یک بازی جدید در قسمت جدید State of Play بیشتر شود.

Street Fighter 6 در قسمت جدید گیم پلی بازی قرار دارد

تیزر تریلر بازی Street Fighter 6 منتشر شد

قسمت جدید State of Play 2 ژوئن (12 خرداد) ساعت 02:30 به وقت ایران پخش می شود. می توانید این قسمت جدید را از صفحه پلی استیشن در توییتر یا یوتیوب تماشا کنید.

منبع: DualShockers