منو سایت

SteelSeries لوازم جانبی کامپیوتری با تم Destiny 2 را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
SteelSeries لوازم جانبی کامپیوتری با تم Destiny 2 را نشان می دهد


SteelSeries به افتخار آخرین افزونه Destiny 2، The Witch Queen، یک همکاری ویژه Destiny x SteelSeries، شامل نسخه‌های مضمون خاصی از Destiny روی هدفون‌های گیمینگ، ماوس‌ها، پدهای ماوس و سایر لوازم جانبی خود را معرفی کرده است. هر یک از لوازم جانبی بر اساس رابط کاربری و زیبایی شناسی Destiny 2 در بازی، طراحی مجدد منحصر به فردی دارند. مشتریانی که مدل‌های نسخه ویژه را پیش‌سفارش می‌کنند، احساسات استثنایی در بازی و همچنین دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید در برنامه دسکتاپ SteelSeries دریافت خواهند کرد.

هر سه دستگاه جانبی SteelSeries x Destiny هم‌اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس هستند و انتظار می‌رود سفارش‌ها بین مارس و آوریل ارسال شوند. همچنین می توانید بسته ای از این سه کالا را از فروشگاه اینترنتی Bungie پیش خرید کنید. تمام محصولات SteelSeries x Destiny دارای کدی هستند که برای استفاده در Destiny 2 از احساسات بی‌انتها Viral Celebration استفاده می‌کنند.

همراه با لوازم جانبی همکاری جدید Destiny، SteelSeries همچنین برنامه‌هایی را برای هدفون‌های با تم Destiny 2 برای خط Arctis Pro خود اعلام کرد. این بردهای قابل جابجایی در تاریخ 22 فوریه همزمان با انتشار افزونه The Witch Queen با قیمت 35 دلار در فروشگاه اینترنتی SteelSeries عرضه خواهند شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.