منو سایت

Steelrising شبیه Steampunk Elden Ring در یک ویدیوی بازی جدید است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Steelrising شبیه Steampunk Elden Ring در یک ویدیوی بازی جدید است

Steelrising شبیه Steampunk Elden Ring در یک ویدیوی بازی جدید است

توسعه‌دهنده بازی Greedfall Spiders تصاویر جدیدی از بازی اکشن RPG Steelrising که در نسخه‌ای جایگزین از انقلاب فرانسه در حال توسعه است را به نمایش گذاشته است. شبیه به اولین بازی در رویداد Nacon Connect 2021، این بخش پنج دقیقه ای از گیم پلی شامل اندکی از همه چیز است، همه در بسته بندی بسته بندی شده اند که به نظر می رسد از بازی های From Software مانند Elden Ring، Sekiro و Bloodborne الهام گرفته شده است.

اگرچه گیم‌پلی بازی آشنا به نظر می‌رسد، اما این تنظیمات عمدتاً بر لحظه‌ای کلیدی در تاریخ فرانسه متمرکز است که از طریق لنز استیمپانک مشاهده می‌شود. همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید، این طراحی شامل مخالفت های مکانیکی زیادی در راه شما، دنیایی از کاوش های زیبا و دست کم یک رئیس در حال مبارزه با عروسک کوچکی است که مسلسل بسیار بزرگتر و مرگباری را کنترل می کند.

در این ویدئو آمده است: “انقلاب با خونریزی لوئی شانزدهم و ارتش مکانیکی بی رحم او سرکوب شد.” “ایگیس، یک شگفتی مهندسی، باید رده های سلطنتی اتومات ها را در اختیار بگیرد و مسیر تاریخ را تغییر دهد. شهر نور در تاریکی است و به شما نیاز دارد. از انرژی، انعطاف‌پذیری و ابزار خود برای پیمایش در خیابان‌ها، پشت بام‌ها، محله‌ها و قلعه‌های پاریس استفاده کنید و اسرار پنهان را فاش کنید.»

مانند Aegis، شما به زرادخانه ای از سلاح ها دسترسی خواهید داشت که شامل فن های فولادی مرگبار، یک سپر تفنگدار، پنجه ها و کلاه گیس بدنام فرانسوی آن دوره است. هر سلاح با آمار همراه است و برخی از بازی ها نشان می دهد که Aegis در هنگام استفاده از این تجهیزات، اثرات احتراق و الکتریکی را بر روی دشمنان اعمال می کند.

Steelrising در تاریخ 8 سپتامبر برای PC، PS5 و Xbox Series X | S منتشر خواهد شد.