منو سایت

State of Decay 3 با همکاری سازندگان Gears of War ساخته خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
State of Decay 3 با همکاری سازندگان Gears of War ساخته خواهد شد

در قسمت های اخیر پادکست Major Nelson، مت بوتی اظهار داشت که توسعه دهندگان The Coalition، سازندگان دو بازی قبلی Gears of War، با دانش و تخصص خود در موتور بازی سازی Unreal Engine 5، می توانند سهم بزرگی در این بازی داشته باشند. بازی State of Decay 3 و حالا باید برای ساخت این عنوان به یکدیگر کمک کنند و همچنین از بیشترین چیزهایی که در سری بازی های Gears of War وجود دارد استفاده کنند.

به گزارش پارسی گیم، استودیوی Undead Labs در حال حاضر به پشتیبانی از نسخه دوم این سری ادامه می دهد و تاکنون چندین آپدیت برای این عنوان منتشر کرده است، اما اکثر سازندگان در حال کار بر روی عنوان State of Decay هستند. وجود دارد 3. گزارش های قبلی در مورد وضعیت بد بازی State of Decay 3 بود و به نظر می رسد استودیو The Coalition به کمک آنها شتافته است.

جولای 2020 بود که عنوان State of Decay 3 به طرفداران معرفی شد و به نوعی توسعه آن همچنان ادامه دارد. اگرچه ساخت نسخه سوم از سری بازی های State of Decay در سبک بقا است و مراحل تولید آن از مدت ها قبل آغاز شده است، اما جالب است که تمامی توسعه دهندگان این استودیو توسط دیگر استودیوهای ایکس باکس پشتیبانی می شوند.

بازی State of Decay 3

Building State of Decay 3 با Unreal Engine 5

مت بوتی در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت شما به استودیو End Labs اشاره کردید. اگرچه باید بگوییم که آنها با استودیوی Coalition واقع در ونکوور برای استفاده از فناوری Unreal Engine 5 و برخی از موارد Gears of War برای توسعه State of Decay 3 کار می کنند.

State of Decay 3 در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های Xbox Series X عرضه می‌شود و Xbox Series S و PC منتشر می‌شوند و از آنجایی که دو سال از مراحل تولید می‌گذرد، باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار و سایر موارد در آمدن روزها.

منبع: wccftech