منو سایت

Starfield Dev: “بازیکنان عقل خود را از دست خواهند داد”

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Starfield Dev: "بازیکنان عقل خود را از دست خواهند داد"

Starfield Dev: "بازیکنان عقل خود را از دست خواهند داد"

Emil Palliarlo کهنه کار استودیو بازی Bethesda، که 19 سال در Fallout و Elder Scrolls کار کرده است، کمی بیشتر در مورد Starfield به اشتراک گذاشت. در نمایه یکی از کارمندان وب‌سایت Bethesda، توسعه‌دهنده گفت که RPG علمی تخیلی «چیزی واقعاً ویژه» را ارائه می‌کند که بازیکنان را هیجان‌زده می‌کند.

گفتن اینکه شما اولین IP جدید استودیو را بعد از بیست سال ایجاد خواهید کرد یک چیز است. در واقع، انجام این کار داستان دیگری است، “پالیارولو گفت. تماشای تبدیل Starfield به این بازی شگفت‌انگیز، بسیار عالی بود، و با ما سرزمین‌های بسیار جدیدی را پوشش می‌دهیم.»

در حال پخش: Into the Starfield – Ep2: ایجاد شده برای ولگردها

Starfield قرار است در نوامبر امسال برای Xbox Series X | S و PC عرضه شود. Bethesda متقاعد شده است که بازی به تعویق نخواهد افتاد و پالیارلو گفت که Starfield به اندازه کافی در توسعه پیشرفت کرده است، سیستم ها با هم جمع شده اند و ژل شده اند و چشم اندازی که استودیو در ابتدای تولید داشت اکنون به حقیقت پیوسته است.

«زمانی می‌رسد که روی یک بازی کار می‌کنی و به خصوص در ابتدای کار، فقط یک آشفتگی است، زیرا یک خبر است! – این توسعه بازی است. اما سپس به نقطه‌ای می‌رسی که سیستم‌ها واقعاً شروع به آنلاین شدن می‌کنند و همه چیز به خوبی کار می‌کند، و می‌بینید که همه چیز در چشم‌اندازی که در اولین سفر به این سفر دیوانه‌وار داشتید شکل می‌گیرد.» او گفت. Polar. وقتی برای اولین بار با استارفیلد اتفاق افتاد، واقعاً اوه بود. اوه وای. آره. این یک چیز واقعا خاص است. بازیکنان عقل خود را از دست خواهند داد. حالا فقط باید تمومش کنیم!”

همچنین در این مصاحبه، Pallarulo در مورد الهامات فراوان خود و اینکه چه بازی هایی را بیشتر دوست دارد صحبت می کند و عناوینی مانند Spider-Man و Cyberpunk 2077 را ذکر می کند.

“دزد هنوز هم یکی از بازی های مورد علاقه من در تمام دوران است. اما من بازی های زیادی را انجام می دهم، از همه سبک های مختلف. Gamerscore من چیزی در حدود 168000 است و اینها تنها بازی های Xbox هستند که من بازی می کنم. بنابراین همیشه چیزی وجود دارد که به من الهام می بخشد یا هیجان زده می شود، “او گفت.” بازی‌ها برای من چنین بودند. یا سایبرپانک. مرد، برای ساختن یک محیط باز غول‌پیکر مانند شهر شبانه؟ این یک دستاورد آسان نیست. واقعاً تأثیرگذار است.”

Starfield در 11 نوامبر 2022 برای PC و Xbox Series X | S عرضه می شود. مانند سایر بازی‌های شخص اول مایکروسافت، این بازی در روز اول Xbox Game Pass عرضه می‌شود، به این معنی که می‌تواند به تعداد بیشتری از بازی‌های Bethesda در گذشته دسترسی داشته باشد، اگرچه روی پلی‌استیشن عرضه نمی‌شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.