منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Starfield شامل بیش از 1000 سیاره مورد مطالعه، ساخت پایگاه و جنگ کشتی است

Starfield شامل بیش از 1000 سیاره مورد مطالعه، ساخت پایگاه و جنگ کشتی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Starfield شامل بیش از 1000 سیاره مورد مطالعه، ساخت پایگاه و جنگ کشتی است

Starfield شامل بیش از 1000 سیاره مورد مطالعه، ساخت پایگاه و جنگ کشتی است

سرانجام جزئیات جدیدی برای بازی Starfield RPG مورد انتظار Bethesda Softwork به دست آمد، و چیزی که آنها نشان می‌دهند بازی‌ای است که قرار است محیط فضایی خود را با تمرکز بر کاوش در جهان‌های جدید، جمع‌آوری منابع، سفارشی‌سازی یک سفینه فضایی و ساخت پایگاه در آغوش بگیرد.

کارگردان بازی تاد هاوارد به عنوان بخشی از نمایشگاه Xbox و Bethesda روی صحنه رفت تا برای اولین بار تصاویر جدیدی از بازی Starfield ارائه دهد، از جمله این واقعیت که بازی شامل بیش از 100 سیستم ستاره ای و بیش از 1000 سیاره برای کاوش خواهد بود. . کاوش در هر سیاره به مناطق فرود خاص و از پیش تعیین شده مانند شهر نیو آتلانتیس که در آخرین تریلر بازی نشان داده شده است، وابسته نیست. در عوض، بازیکنان می توانند در هر نقطه از سطح سیاره فرود آیند و فرود بیایند. چیزی وجود خواهد داشت که هاوارد به عنوان سیاره‌های «نابارور، غنی از منابع» و همچنین سیاراتی پر از حیات برای یافتن توصیف می‌کند.

در حال پخش: Starfield Game Discovery نمایشگاه Xbox & Bethesda Games 2022

هنگامی که بر روی سطح سیاره قرار گرفتند، بازیکنان می توانند در سیستمی مشابه عملکرد ایجاد یک شهرک در Fallout 4، یک پاسگاه ایجاد کنند. به گفته هاوارد، این پاسگاه ها نه تنها برای زنده ماندن در محیط های متخاصم، بلکه برای تولید منابعی نیز هستند. می توان از آن برای ساخت مواد مصرفی و اصلاح سلاح استفاده کرد. بازیکنان همچنین می توانند خود مواد محیطی را با ابزارهای مختلف جمع آوری کنند. علاوه بر این، بازیکنان NPC که در طول ماجراجویی خود با یکدیگر ملاقات می کنند، می توانند برای اداره پست های مختلف و نگهداری و اداره آنها استخدام شوند.

سیستم های بازی متمرکز بر سفینه فضایی با کشف جهان های ناشناخته و مطالعه سطوح آنها دست به دست هم می دهند. بازیکنان می‌توانند کشتی‌های ستاره‌ای خود را به‌طور کامل شخصی‌سازی کنند و آن‌ها را در اطراف کهکشان به پرواز درآورند، که نه تنها بر ظاهر کشتی، بلکه بر عملکرد آن نیز تأثیر می‌گذارد. هاوارد گفت که بار کشتی را می توان با “بارهای ماژول ها و سازندگان کشتی های مختلف” “کاملاً شخصی” کرد. موتورها، سپرها و سیستم های تسلیحاتی را می توان سفارشی کرد.

این برای نبرد کشتی به کشتی بازی مفید خواهد بود، که بتسدا به طرفداران اجازه داد تا ببینند و می توان آن را هم به صورت اول شخص، هم در نمای کابین و هم به صورت سوم شخص بازی کرد. مانند Outposts، بازیکنان می توانند NPC ها را برای خدمه کشتی خود استخدام کنند، اگرچه هاوارد در مورد مزایای داشتن یک کشتی فضایی کاملاً مجهز (یا Outpost) به جزئیات نمی گوید.

Starfield که در ابتدا برای عرضه در نوامبر 2022 برنامه ریزی شده بود، اکنون قرار است در نیمه اول سال 2023 برای PC و Xbox Series X | S عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.