منو سایت

Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsaber اکنون می تواند مال شما باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsaber اکنون می تواند مال شما باشد

Star Wars Jedi: Fallen Order ترکیبی فوق‌العاده از اکشن‌های روح‌مانند، پلتفرم‌های شدید و زیبایی‌شناسی کلاسیک جنگ ستارگان است و بخش اصلی داستان بازی شامل شمشیر نوری Cal Kestis است. در ابتدا آسیب دید، به ابزاری قدرتمند برای کشتن شهرها تبدیل شد و خیلی زود می توانید نسخه تقریبا واقعی آن را در دنیای دیزنی و دیزنی لند داشته باشید.

از 25 مارس، دسته ای بر اساس شمشیر نوری Cal Kestis در بخش Dok-Ondar Galaxy’s Edge هم در دیزنی لند و هم در دنیای دیزنی در دسترس خواهد بود. همانطور که در بازی، انتهای دسته “آسیب دیده” است و حتی یک آداپتور نیز دارد تا با خرید شمشیر نوری دوم، آن را به یک تیغه دو طرفه تبدیل کنید. در بازی، می‌توانید به دلخواه بین تک تیغه، دو تیغه و دو تیغه سوئیچ کنید، که ملاحظات استراتژیک بیشتری را در نحوه برخورد با نبردها به شما می‌دهد.

کامرون موناهان از Jedi Star Wars: The Fallen Order.
کامرون موناهان از Jedi Star Wars: The Fallen Order.

برای جشن گرفتن این خبر، دیزنی عکسی از بازیگر کامرون موناگان در حال تکان دادن تیغه خود به اشتراک گذاشت. با توجه به فناوری ثبت عملکرد بازی، همانطور که می بینید، Monaghan تقریباً شبیه همتای خود در بازی است. هر زمان که بخواهید می توانید رنگ تیغه خود را در بازی تغییر دهید و این بدان معناست که هر کاری که انجام می دهید همان است چیزی مثل متعارف برای جهان جنگ ستارگان.

Star Wars Jedi: Fallen Order در سال 2019 منتشر شد و درست بعد از Order 66 اتفاق می‌افتد، زیرا Cal Kestis به عنوان یک پاداوان جوان فرار کرد و برای تبدیل شدن به جدی آموزش دید. این موفقیت بزرگی برای Respawn و EA بود، که بازی‌های بیشتری را فقط برای یک بازیکن از ناشر در آینده به نمایش می‌گذارند. دنباله ای مانند بسیاری دیگر از بازی های جنگ ستارگان در حال آماده شدن است، اگرچه EA دیگر حقوق انحصاری این فرنچایز را ندارد. بازی‌های دیگری مانند پروژه جنگ ستارگان یوبی‌سافت و Star Wars Eclipse از Quantic Dream نیز در دست توسعه هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.