منو سایت

Star Wars Jedi 2 فقط برای کنسول های جدید تغییر نام خواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Star Wars Jedi 2 فقط برای کنسول های جدید تغییر نام خواهد داد

دنباله بازی Star Wars Jedi Fallen Order، که اخیرا توسط استودیو Respawn تایید شد، هنوز در حال انجام است و طبق اظهارات اخیر جف گراب، گزارشگر رسانه VentureBeat، جدای جنگ ستارگان 2 همچنین در سال 2023 برای کنسول های نسل بعدی عرضه خواهد شد.

طبق آخرین اخبار بازی، Star Wars Jedi 2 تنها برای پلی استیشن 5، سری ایکس باکس و البته برای رایانه های شخصی در دسترس است. گراب گفت: “یکی از دلایلی که آنها می توانند این کار را انجام دهند (نسل جدید) این است که بازی تا سال 2023 منتشر نخواهد شد و من مطمئن هستم که تا سال آینده در دسترس نخواهد بود.”

به گفته جف گراب، تمرکز بر کنسول های نسل بعدی مزایایی دارد که برای استودیو مهم است. آنها دیگر نگران محدودیت های نسل هشتمی نیستند. او اضافه کرد که حضور در سال 2023 به این معنی است که شما قطعاً سری Xbox X را خریداری کرده اید و همچنین خرید پلی استیشن 5 ساده شده است و میلیون ها کاربر نسل هشتمی را می توان نادیده گرفت و به جای آن یک بازی جایگزین کرد. با حسی جدید منتشر شد.

جدای جنگ ستارگان 2

سال آینده Star Wars Jedi 2 را منتشر کنید

اگر نگاهی به نحوه عملکرد Star Wars Jedi Fallen Order بیندازیم، خواهیم دید که حتی کنسول های نسل هشتمی هم نتوانستند از پس بازی بر بیایند و طرفداران کنسول زحمت کشیدند. این موضوع حتی در مورد کنسول سری ایکس باکس نیز وجود داشت و دنباله بازی با تغییرات بیشتر، قطعا بر روی کنسول های نسل قبل کار نخواهد کرد و گیم پلی را محدود خواهد کرد.

استودیو Rispaun در ژانویه امسال از دو بازی جدید جنگ ستارگان رونمایی کرد. یکی از این بازی ها یک بازی استراتژیک است و دیگری تیراندازی اول شخص است که سال هاست وجود دارد. جف گراب اضافه کرد که EA نام بازی جدید را در قسمت Fallen Order تغییر داده است. شماره دوم با عنوان Star Wars Jedi 2 شناخته می شود و این با توجه به پایان نسخه اول منطقی است.

Star Wars Jedi 2 فقط برای کنسول های جدید تغییر نام خواهد داد

راهنمای گام به گام جدای سقوط کرده جنگ ستارگان

گزارش های قبلی از عرضه Star Wars Jedi 2 در تاریخ 4 می و یک رویداد ویژه جنگ ستارگان خبر داده بودند و این گزارش توسط جف بک تایید شد. پروژه های مختلف جنگ ستارگان در حال ساخت هستند و امی هنینگ، خالق Uncharted، اخیراً به جنگ ستارگان معرفی شده است. قرارداد بین EA و دیزنی هنوز تا سال 2023 معتبر است، بنابراین هیچ شرکتی اجازه ندارد بازی Star Wars خود را قبل از این تاریخ عرضه کند.

منبع: VGC