منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Star Wars Arena Shooter آینده شخصیت‌ها و نقشه‌های جدیدی را معرفی می‌کند

Star Wars Arena Shooter آینده شخصیت‌ها و نقشه‌های جدیدی را معرفی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Star Wars Arena Shooter آینده شخصیت‌ها و نقشه‌های جدیدی را معرفی می‌کند


قبل از اینکه اواخر امسال منتشر شود، بازی Star Wars: Hunters دو شخصیت جدید و دو کارت جدید را معرفی کرد. این بازی باید به عنوان یک عنوان رایگان نینتندو سوییچ و دستگاه تلفن همراه با پشتیبانی از بازی همزمان چند پلتفرمی عرضه شود.

شکارچیان جدید شامل اسکورا، دکتری از کارتل رودیان است که کیتش به او اجازه می‌دهد تا متحدانش را درمان کند و به دشمنانش آسیب برساند. دومین شکارچی جدید مون کالاماری با ظاهری بامزه است که Sprocket نام دارد، یک نابغه فناوری که زرادخانه ای از درویدها را با توانایی های تهاجمی و دفاعی فرماندهی می کند. هر دو شخصیت جدید پشتیبانی می‌کنند، با یک سیستم کلاس بازی ساده که بین فروشنده‌های آسیب، وسایل و تانک‌ها تقسیم می‌شود.

شرحی ارائه نشده است
شرحی ارائه نشده است

محتوای جدید اعلام شده همچنین شامل یک حالت بازی جدید به نام Huttball است که از Star Wars: The Old Republic بازمی‌گردد. شکارچیان بازی را برای گیم‌پلی سبک آرنا کشف خواهند کرد، اگرچه توسعه‌دهنده جف هیکمن گفت که برداشت هانترز از هات‌بال هنوز برای طرفداران نسخه اصلی آشناست.

کارت های جدید اضافه شده به Star Wars: Hunters شامل Dusty Ridge که برای بازی های هاتبال طراحی شده بود و یک کارت اسکورت جدید به نام The Great Hunt. در این نقشه بازیکنان وظیفه دارند نیزه ای بزرگ را در صحرای تاتوین اسکورت کنند.

شکارچیان یک بازی به سبک عرصه 4×4 است که پس از سقوط امپراتوری کهکشانی اتفاق می‌افتد و شخصیت‌های آن از شورش و امپراتوری سابق و همچنین ساکنان دنیای اموات گسترده جهان آمده‌اند.

این بازی در حال حاضر در نواحی خاصی از جمله هند، فیلیپین، مالزی، اندونزی، برزیل و مکزیک در حال عرضه بدون مشکل اندروید و iOS است. برای بازیکنان خارج از این مناطق، بازی در حال حاضر تاریخ انتشار رسمی ندارد، اما قول می‌دهد که هم برای دستگاه‌های موبایل و هم برای نینتندو سوییچ «آخر امسال» در دسترس باشد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.