منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Stanley Parable Ultra Deluxe در 27 آوریل برای رایانه شخصی و کنسول عرضه می شود

Stanley Parable Ultra Deluxe در 27 آوریل برای رایانه شخصی و کنسول عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Stanley Parable Ultra Deluxe در 27 آوریل برای رایانه شخصی و کنسول عرضه می شود

Stanley Parable Ultra Deluxe در 27 آوریل برای رایانه شخصی و کنسول عرضه می شود

ناشر Crows Crows Crows اعلام کرده است که Stanley Parable: Ultra Deluxe در تاریخ 27 آوریل برای PC، PS5، PS4، Xbox Series X | S، Xbox One و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه جدید متا-داستانی قابل تامل بازی که در ابتدا در سال 2013 منتشر شد، در مراسم جوایز بازی 2018 اعلام شد و قرار بود در سال 2019 منتشر شود. با این حال، پس از بازگشت سازندگان اصلی دیوی وردن، ویلیام پیو و ویلیام پیو، برنامه ها تغییر کرد. Kevan Brighting منجر به توسعه محتوای جدیدی برای بازی شد. این بازی همچنین شامل مشارکت‌های خلاقانه Dominic Johan (MINIT) و Tom Schlie (حسابداری +) است.

با شروع همه‌گیری COVID-19 و تغییر به یک ترتیب خانگی، تاخیر دیگری به زودی پروژه را تحت تأثیر قرار داد. این استودیو گفت: “برنامه در ابتدای توسعه فقط انتقال The Stanley Parable به کنسول ها با چند تغییر کوچک بود، اما با گذشت زمان ما بیشتر و بیشتر در مورد اینکه چه کارهای دیگری می توانیم با بازی انجام دهیم هیجان زده می شدیم.” بیانیه. از آنجایی که The Stanley Parable یک بازی غافلگیرکننده بود، سعی کردیم محتوای جدیدی را به گونه‌ای معرفی کنیم که بازیکنان انتظار آن را ندارند.»

اگر تقریباً یک دهه پیش، اولین بار آن را بازی نکرده اید، The Stanley Parable یک بازی است که روی خطوط سورئال کار می کند زیرا قدرت انتخاب، کار و پایان همه چیز را مشاهده می کند. یا شاید هم اینطور نیست، زیرا تمثیل استنلی از انرژی خالص گربه سانان شرودینگر نیرو می گیرد.

«مثال استنلی هم تفسیری بسیار محرک در مورد ماهیت انتخاب در بازی‌ها – و هم در سیستم‌های دیگر، مانند مشاغل و خانواده‌های ما – و هم بازی‌ای است که برخی از لذت‌بخش‌ترین، شگفت‌انگیزترین و باارزش‌ترین انتخاب‌های من را ارائه می‌کند. بازی. کارولین پتیت در نقد سال 2013 خود از Stanley Parable گفت: رفتن به راه اشتباه هرگز اینقدر درست احساس نمی شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.