منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Stalker 2 Dev، مستقر در اوکراین، به روز رسانی را در پس زمینه حملات روسیه ارائه می دهد

Stalker 2 Dev، مستقر در اوکراین، به روز رسانی را در پس زمینه حملات روسیه ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Stalker 2 Dev، مستقر در اوکراین، به روز رسانی را در پس زمینه حملات روسیه ارائه می دهد

Stalker 2 Dev، مستقر در اوکراین، به روز رسانی را در پس زمینه حملات روسیه ارائه می دهد

توسعه‌دهنده بازی Stalker 2 GSC Game World، که در اوکراین مستقر است، به‌روزرسانی‌هایی در مورد نحوه واکنش استودیو و مقابله با تهاجم روسیه به این کشور ارائه کرده است. دفتر مرکزی GSC Game World در کیف قرار دارد که توسط نیروهای روسی مورد حمله قرار گرفته و همچنان باقی مانده است.

این استودیو در ویدئویی که به تازگی منتشر شده است، گفته است که قابل درک است که توسعه دهندگان در GSC Game World در این مدت بیشتر روی محافظت از خود و خانواده‌شان تمرکز کرده‌اند. در همین حال، توسعه استالکر 2 در پس زمینه باقی ماند. تیم گفت: “اکنون ما سعی می کنیم به کارمندان خود و خانواده های آنها کمک کنیم تا زنده بمانند. پیشرفت بازی تغییر کرده است. اما ما قطعاً پس از پیروزی ادامه خواهیم داد. افتخار برای اوکراین.”

این ویدئو حاوی ویدئویی دلخراش از حملات در اوکراین و ویرانی های پس از آن است. او همچنین نشان داد که چقدر سریع همه چیز می تواند تغییر کند، زیرا GSC Game World گفت که در حال ویرایش یک ویدیو برای استودیوی ضبط حرکت Stalker 2 است تا اینکه حملات در 24 فوریه آغاز شد.

GSC یکی از اولین توسعه دهندگان بزرگ در جهان بود که با صدور بیانیه اولیه به بحران اوکراین پاسخ داد ابراز خوش بینی کرد که نیروهای مسلح اوکراین پیروز خواهند شد.

این استودیو گفت: “اوکراین از طریق درد، مرگ، جنگ، ترس و ظلم غیرانسانی استقامت خواهد کرد. همانطور که همیشه می کند.”

سازنده قصد دارد بازی Stalker 2: Heart of Chernobyl را اواخر سال جاری منتشر کند، اما باید دید که آیا این پروژه به تعویق خواهد افتاد یا خیر.

پس از این حملات، اوکراین از پلی استیشن، ایکس باکس و eSports خواست که از روسیه حمایت نکنند. بسیاری از استودیوهای فیلمسازی انتشار فیلم های جدید را در این کشور متوقف کرده اند، در حالی که اپل دیگر هیچ محصولی را در آنجا نمی فروشد.

اگر می‌خواهید از تلاش‌ها حمایت کنید، فهرستی از سازمان‌های بشردوستانه مانند صلیب سرخ اوکراین و یونیسف تهیه کرده‌ایم که می‌توانید به آنها کمک مالی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.