منو سایت

Square Enix توضیح می دهد که چرا Final Fantasy 7 Rebirth استثنایی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Square Enix توضیح می دهد که چرا Final Fantasy 7 Rebirth استثنایی است

اسکوئر انیکس با استناد به آخرین اخبار این بازی، اخیرا توضیحاتی را در خصوص دلایل این شرکت برای عدم ساخت نسخه پلی استیشن 4 دومین ورودی از سری بازسازی فاینال فانتزی 7 و عرضه انحصاری بازی Final Fantasy 7 Rebirth بر روی کنسول پلی استیشن 5 ارائه کرده است.

اسکوئر انیکس در سال های اخیر سعی در بازسازی کامل بازی Final Fantasy 7 داشته است که اولین بازی از این سری در سال های 2020 و 2021 با عنوان Final Fantasy 7 Remake منتشر شد و مورد استقبال کاربران پلتفرم های پلی استیشن و رایانه های شخصی قرار گرفت. سال آینده دومین بازی از سری Final Fantasy 7 Remix با نام Final Fantasy 7 Rebirth به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.تصمیم Square Enix برای انتشار انحصاری این اثر مورد انتظار کاربران پلتفرم های Xbox و PC را ناامید کرد.

حالا اسکوئر انیکس دلایل این اقدام را توضیح داده و اعلام کرده است که بازی Final Fantasy 7 Rebirth شامل قسمت های هیجان انگیز برای طرفداران سری فاینال فانتزی است. توضیحات ارائه شده توسط Square Enix حاکی از آن است که همچنان امکان انتشار نسخه PC اثر مذکور در سال های آینده وجود دارد.

طبق گفته Square Enix، دومین بازی از سه گانه بازسازی Final Fantasy 7 یک کار بزرگ و گسترده خواهد بود. از این رو تیم سازنده معتقد است استفاده از سخت افزار قدرتمند پلی استیشن 5 برای انجام کار مذکور ضروری است. از SSD در کنسول PS5 به عنوان یک مزیت بزرگ نسبت به سایر پلتفرم ها یاد می شود. زیرا وجود آن منجر به کاهش چشمگیر زمان بارگذاری شد. Square Enix به بارگذاری های Final Fantasy 7 Rebirth با عبارت «سختی سخت» اشاره کرد. توضیحات Square Enix حضور عناصر جهان باز را تایید نمی کند و همچنان در حد شایعه باقی می ماند.

بازی انحصاری Final Fantasy 7 Rebirth Final Fantasy

Final Fantasy 7 Rebirth دنیای بزرگ و گسترده ای دارد

از آنجایی که Final Fantasy 7 Rebirth ترکیبی از بازسازی قسمت‌های اصلی و معرفی داستان‌های جدید است، هنوز مشخص نیست که اصطلاح «تولد مجدد» به چه چیزی اشاره دارد. اسکوئر انیکس قصد دارد این قسمت از سری Final Fantasy 7 Remake را به شیوه خودش روایت کند و تغییرات مختلفی را اعمال کند. بر این اساس می توان محتوای جدید و شگفت انگیزی را در اثر مذکور مشاهده کرد. به لطف سخت افزار قدرتمند کنسول پلی استیشن 5، Square Enix این فرصت را خواهد داشت تا موتور بازی خود را ارتقا داده و Final Fantasy 7 Rebirth را به بخشی بزرگ و مهم از سری Final Fantasy 7 Remix تبدیل کند.

با توجه به توضیحات ارائه شده توسط اسکوئر انیکس، می توان در رابطه با ویژگی های بازی جدید سری Final Fantasy 7 Remix به چند نتیجه رسید. اولین نتیجه گیری این است که بازی Final Fantasy 7 Rebirth یک اثر بسیار بزرگ و غیر خطی است که از عناصر جهان باز استفاده می کند. از طرفی اگر این افکت روی کامپیوتر هم وجود داشته باشد، منطقی است به استفاده از SSD در حداقل سیستم مورد نیاز اشاره کنیم.

موارد ذکر شده فقط شایعه است و اسکوئر انیکس هنوز به طور رسمی آنها را تایید نکرده است. اسکوئر انیکس معتقد است اجرای بازی Final Fantasy 7 Rebirth بر روی پلتفرم های دیگر لزوما تجربه خوبی نیست و در حال حاضر این شرکت بر روی انتشار انحصاری آن بر روی پلی استیشن 5 تمرکز کرده است.

نظر شما در مورد انحصاری بازی Final Fantasy 7 Rebirth چیست؟ به نظر شما این موضوع چه تاثیری بر نتایج کسب و کار خواهد داشت؟ آیا سایر پلتفرم ها قادر به اجرای بازی مذکور نیستند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant