منو سایت

Square Enix بازی نقش آفرینی Valkyrie Elysium را ارائه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Square Enix بازی نقش آفرینی Valkyrie Elysium را ارائه می کند

Square Enix در مارس 2022 بیشتر برنامه State of Play را در اختیار داشت و چندین بازی متنوع را در دست توسعه معرفی کرد. بازی Valkyrie Elysium این یکی از مهمترین عناوین معرفی شده توسط این شرکت ژاپنی به پلی استیشن بود. این بازی اکشن نقش آفرینی با محوریت Valkyrie به صورت انحصاری در سال جاری منتشر خواهد شد.

طبق آخرین اخبار بازی، رسیدن به دنیای نابودی داستان Valkyrie Elysium را زنده می کند. تریلر افشاگرانه بازی اطلاعاتی در مورد دنیای زیبا و شخصیت های آن در اختیار ما قرار می دهد که در ادامه می توانید آن ها را تماشا کنید. برای بررسی جزئیات بازی وارد شده با پارسی گیم همراه باشید.

با توجه به توضیحات منتشر شده، Valkyrie Elysium یک بازی اکشن نقش آفرینی با سابقه ای غنی، محیطی زیبا و چشم نواز و همچنین نبردهای سریع و هیجان انگیز است که سری بازی های Valkyrie به آن شهرت دارند. شاهد بازگشت سیستم کمبو و حملات ویژه ای هستیم که در شماره های قبلی این مجموعه از آن استفاده شده بود. بازی جدید Valkyrie اواخر سال جاری برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و یکی از عناوین انحصاری ژاپنی کنسول سونی است.

Square Enix بازی نقش آفرینی Valkyrie Elysium را ارائه می کند

بازی نقش آفرینی Valkyrie Elysium توسط Square Enix ارائه شد

ویژگی های بازی Valkyrie Elysium

دانکن هانی، مدیر محتوای Square Enix جزئیاتی را در مورد Valkyrie Elysium در وب سایت پلی استیشن نوشته است. او نوشت که سیستم ترکیبی و نبردهای بازی برای آزمایش سرعت و توانایی های شما طراحی شده اند. این بازی همچنین دارای گذشته ای دور است که در آن Regnarok و پایان زمان در شرف وقوع است و ممکن است سرزمین های بزرگ به زودی برای همیشه از روی سیاره پاک شوند.

پدر مقدس که یک قدرت ماورایی است، با قدرت خاص خود یک والکری جوان می سازد تا جهان را از خطر نابودی نجات دهد. این جنگنده جوان وارد عرصه های وسیع بازی Valkyrie Elysium می شود و به سرعت با چالش های ویژه ای روبرو می شود که حل آنها به تجربه و توانایی زیادی نیاز دارد. در این بازی رازهایی نهفته است و بازیکن باید دلیل نابودی دنیای زیبای بازی را بیابد و در نهایت آن را متوقف کند.

Square Enix Content Manager بر روی گیم پلی Valkyrie Elysium تمرکز خواهد کرد. او نوشت که عناصر کلاسیک این سری همچنان در این بازی حضور دارند. از جمله این آیتم ها Einherjar هستند که جنگجویانی هستند که قابل خریداری هستند و می توانند در کنار بازیکن بجنگند. این بازی همچنین دارای جلوه های بصری جذابی است و به گونه ای طراحی شده است که بازیکن بتواند از چرخش لذت ببرد. ویژگی هایی مانند وضوح 4K و عملکرد 60 فریم نیز در آن گنجانده شده است. منتظر انتشار بازی جدید Valkyrie در سال جاری برای کنسول پلی استیشن باشید.

منبع: VGC