منو سایت

Spider-Man موفق ترین بازی PC سونی در بریتانیا است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Spider-Man موفق ترین بازی PC سونی در بریتانیا است

بازی Marvel Spider-Man که اولین بار در سال 2018 برای کنسول پلی استیشن منتشر شد، به خوبی توانست انتظارات را برآورده کند. استودیو Insomniac Games تصمیم گرفت نسخه جدیدتری از این عنوان و به تازگی نسخه نسل نهم تحت عنوان Marvel’s Spider-Man Remastered این بار علاوه بر کنسول پلی استیشن، برای رایانه های شخصی نیز منتشر شده است. آخرین اخبار در مورد این بازی نشان می دهد که با استقبال خوبی از سوی طرفداران مواجه شده است، به طوری که Spider-Man Remastered پرفروش ترین بازی سونی برای رایانه های شخصی در بریتانیا است که با 26 درصد برتری God of War را پشت سر گذاشته است.

Marvel’s Spider-Man Remastered عنوانی موفق است که از زمان انتشار پلی استیشن مورد توجه طرفداران قرار گرفت و توانست در اولین هفته فروش خود در بریتانیا پرفروش ترین بازی سونی برای رایانه های شخصی باشد. پورت PC این عنوان پتانسیل بیشتری خواهد داشت و تجربه جالب تری از این بازی را به بازیکنان ارائه می دهد. در حال حاضر این چهارمین عنوان بزرگ رایانه های شخصی سال 2022 در بریتانیا است. Elden Ring، Total War: Warhammer 3، LEGO Star Wars: The Skywalker Saga سه عنوان برتر دیگر هستند. در مجموع، این خبر خوبی برای سونی است که به طور مداوم عناوین انحصاری خود را بر روی رایانه شخصی منتشر می کند و این روند با گذشت زمان تنها در حال افزایش است..

Marvel's Spider-Man Remastered

Spider-Man موفق ترین بازی رایانه شخصی سونی است

استودیو Insomniac Games با معرفی Marvel’s Spider-Man Remastered نشان داد که همچنان می تواند در زمینه شخصیت های مارول به درستی کار کند و این عنوان را با داستان سرایی خوب در نقش شخصیت اصلی پیتر پارکر و از طرفی دیگر از لحاظ ظاهری به نمایش بگذارد. از یک بازی و گرافیک واقعی تر است و عملکرد بهتری دارد. بازی Marvel’s Spider-Man Remastered با تمام محتویات اضافی و بسته های داستانی اضافی منتشر شده است که شامل سه قسمت است که بازیکنان شخصیت های مختلف و داستانی متفاوت بعد از اتفاقات دارند. داستان اصلی بازی نشان می دهد که تجربه آن خالی از لطف نیست و می تواند جذاب و سرگرم کننده باشد.

در ماه می، اعلام شد که Horizon Zero Dawn نزدیک به 2.4 میلیون واحد در Steam فروخته است، در حالی که God of War چیزی معادل 971000 واحد فروخته است. با توجه به اینکه بازی هایی مانند The Last of Us Part 1 و Uncharted: Legacy of Thieves Collection در حال حاضر عرضه شده اند. که برای کامپیوتر منتشر شده است، می تواند در این مدت فروش زیادی داشته باشد.

منبع: Gamingbolt