منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • SNK رویداد مشترک جدیدی را با موضوع Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام می کند

SNK رویداد مشترک جدیدی را با موضوع Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
SNK رویداد مشترک جدیدی را با موضوع Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام می کند


SNK همکاری جدیدی را برای موبایل اکشن-RPG King of Fighters Allstar اعلام کرده است که شخصیت های Capcom Street Fighter V: Champion Edition را به لیست پخش خواهد آورد.

ناشر یک سایت تیزر جدید راه اندازی کرده است که به آرامی شش مبارزی را که از Street Fighter V می آیند به غوغاهای موبایلی نشان می دهد که تا کنون شامل Ryu، Chun-Li و نوعی نوستالژی برای Chun-Li در لباس Street Fighter Alpha است. این رویداد قرار است در بازی در تاریخ 15 مارس برای هر دو دستگاه iOS و Android آغاز شود.

اگرچه کپکام در مقابل SNK 3 نیست، اما کیو و ریو منظره خوشایندی هستند.
اگرچه کپکام در مقابل SNK 3 نیست، اما کیو و ریو منظره خوشایندی هستند.

این اولین بار نیست که SNK و Capcom با Capcom Vs همکاری می کنند. SNK 2 و SVC Chaos: SNK vs. Capcom در گذشته تولیدات قابل توجهی داشته است. با این حال، این همکاری با KOF Allstar اولین بار است که این دو به طور مستقیم از زمان SNK در مقابل Capcom: Card Fighters DS در سال 2007 با یکدیگر همکاری می کنند.

این اعلامیه در زمان قابل توجهی برای هر دو شرکت، در روز معرفی The King of Fighters XV، آخرین رکورد مهم SNK در فرنچایز KOF منتشر شد. در مورد کپکام، مسابقه SFV حرفه ای کپکام از امروز شروع می شود و تا 20 فوریه ادامه دارد و تقریباً همزمان با پایان یافتن ساعت شمارش معکوس مرموز کپکام به پایان می رسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.