منو سایت

Sniper Elite 5 نکته برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5 نکته برای مبتدیان

Sniper Elite 5 نکته برای مبتدیان

Sniper Elite 5 یک بازی خیلی آسان نیست که نیاز به تمرکز شدید، صبر زیاد و چشم تیزبین دارد. اگر قصد دارید نازی‌ها را در این داستان جنگ جهانی دوم شکست دهید، باید آماده باشید تا به هر لحظه از گیم‌پلی مخفیانه بازی توجه کامل داشته باشید – که می‌تواند بسیار طول بکشد. در این راهنما، سعی می کنیم با چند نکته که می تواند به شما کمک کند خود را برای موفقیت آماده کنید، مقداری از این وزن را از روی شانه های شما برداریم.

مهارت های مناسب را زود انتخاب کنید

Sniper Elite 5 دارای مجموعه‌ای از مهارت‌ها است که می‌توانید با استفاده از امتیازاتی که در هر مرحله بالا می‌روید، روی آنها سرمایه‌گذاری کنید. انتخاب خوب در ابتدای کمپین می‌تواند با دادن موهبت‌هایی که به طور کامل زمین بازی را تغییر می‌دهد، به طور چشمگیری نتیجه دهد. به عنوان مثال، شما قطعاً می خواهید هم مهارت های سلامتی و هم مهارت هایی مانند تنفس عمیق و کاردیو را انجام دهید که هر دو نقش بسیار زیادی در کاهش سرعت افزایش ضربان قلب دارند. راهنمای ما در مورد بهترین مهارت‌ها برای خرید را برای فهرستی از بهترین دستاوردهای اولیه در حلقه‌های مهارت ببینید.

مدتی را صرف کامل کردن بار کنید

اگرچه می‌توانید با هر بار قدیمی با کمترین سختی بازی کنار بیایید، اما می‌خواهید بدانید که در هنگام بازی در تنظیمات بالاتر کدام عناصر به بهترین وجه به سبک بازی شما می‌آیند. قبل از هر ماموریت، مطمئن شوید که قبول کرده اید و به این فکر کنید که چه گزینه هایی با نیازهای شما مطابقت دارد.

اگر می‌خواهید آهسته اما دشوار باشید، سعی کنید وسایلی مانند Shu-minis و نارنجک‌ها را بسته‌بندی کنید، که دومی می‌تواند به یک گزینه چسبنده در بازی تبدیل شود. هر دو ابزار را می توان در نقاط خفگی قرار داد تا وقتی دشمنان به آنها نزدیک می شوند منفجر شوند و به شما این امکان را می دهند که دشمنان خود را در موقعیت های بد فریب دهید و بهای آن را بپردازید.

در عین حال، اگر کمی تهاجمی‌تر هستید، مطمئن شوید که تعداد زیادی باند برای بهبودی بعد از تیراندازی بسته‌اید. البته می‌توانید نارنجک‌هایی را با خود حمل کنید تا در گروه‌های دشمنان را برای سرگرمی انفجاری پرتاب کنید.

وقتی صحبت از سلاح ها به میان می آید، نام بازی در اینجا تک تیرانداز است، بنابراین این مهم ترین انتخاب شما هنگام رفتن به یک ماموریت است. اگر از آن دسته افرادی هستید که در حال حرکت می‌مانید و سعی می‌کنید چندین دشمن را پشت سر هم پرتاب کنید، ممکن است تفنگی مانند Gewehr 1943 را با سرعت شلیک سریع‌تر بردارید. اگر کمی روشمندتر و چابک هستید، می توانید از انتخابی مانند M.1903 بهره بیشتری ببرید، زیرا افت گلوله کمتر و برد استثنایی دارد که به عنوان یک سازش برای سرعت شلیک پایین تر آن است.

همیشه یک تپانچه با صدا خفه کن همراه داشته باشید

مهم نیست که چقدر سعی می کنید از برخورد نزدیک با دشمنان خودداری کنید، مکان های زیادی در بازی وجود دارد که شما را مجبور می کند وارد ساختمان ها و دیگر فضاهای کوچک شوید. و در حالی که می توانید مخفیانه وارد شوید و دشمنان خود را با اعدام های وحشیانه بکشید، می خواهید با یک تپانچه خاموش آماده شوید تا دشمنان نزدیک را از کمی دورتر دستگیر کنید.

در منوی بوت، می‌توانید تفنگ خود را (و SMG، در صورت تمایل) با سرکوبگرهای مختلف سفارشی کنید که با باز کردن قفل دسک‌تاپ‌های جدید از طریق سطوح، قفل را باز می‌کنند. برخی از سرکوبگرها ساکت‌تر از سایرین هستند، اما معمولاً به قیمت چیز دیگری مانند زمان پس زدن و هدف‌گیری تمام می‌شوند. این معاوضه‌ها بدون شک ناخوشایند هستند، اما تلاش برای بی‌صداترین گزینه ممکن معمولاً یک قانون سرانگشتی است، بنابراین خطر کمتری برای هشدار دادن به سایر دشمنان نزدیک با شلیک‌های خود می‌پذیرید.

از فریب استفاده کنید

سعی کنید برای هر ماموریت یک یا دو فریب بیاورید و وقتی آنها را در سراسر نقشه پیدا کردید آنها را بردارید. آنها کلاه ایمنی را روی یک چوب قرار می دهند و می توانند ابزارهای انحرافی بسیار مفیدی باشند که به شما امکان می دهند دشمنان را کنار بزنید در حالی که آنها اساساً به هیچ چیز شلیک نمی کنند.

بهتر از آن، می‌توانید انتخاب کنید که فریب‌های خود را روی یک تایمر قرار دهید و سپس سر و صدا ایجاد کنید، این فرصت کافی را به شما می‌دهد تا قبل از بیرون آمدن آن‌ها در موقعیت پهلو قرار بگیرید و در مورد هر تفاله نازی در نزدیکی هشدار دهید.

هوش کلیدی است

هدف شما در Sniper Elite 5، به طور کلی، این است که مخفیانه هر کسی را که می توانید قبل از اینکه کشف کنید، نابود کنید. به عبارت دیگر، برنامه ریزی به این معنی است که شما می خواهید از دوربین دوچشمی خود برای کاوش در مناطق مقابل خود استفاده کنید و تا حد امکان دشمنان را علامت بزنید. اطمینان حاصل کنید که تا جایی که می توانید در اطراف نقاط اصلی مورد علاقه حرکت می کنید، همه چیزهایی را که می توان به نفع خود استفاده کرد را تعریف کنید و اهداف خود را مشخص کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید وارد و خارج شوید.

در صورت امکان صدای خود را ماسک کنید

ساکت نگه داشتن چیزها بسیار موفق تر از تیراندازی با سلاح خواهد بود، بنابراین پوشاندن صدای شلیک گلوله حیاتی است. شما متوجه عناصر مختلفی مانند ژنراتورها، وسایل نقلیه و موارد دیگر خواهید شد که می توانند برای ایجاد سر و صدا در نزدیکی آن ها خراب شوند. وقتی به این اجسام نزدیک می شوید، متوجه نواری در بالای صفحه خود خواهید شد که وقتی نویز کافی برای پوشاندن عکس های شما وجود داشته باشد، گسترش می یابد، بنابراین از این فرصت استفاده کنید و در این لحظات دشمنان خود را نابود کنید تا شناسایی نشوند.

دراز کشیدن هدف شما را تایید می کند

با توجه به تاب خوردن سلاح و افتادن گلوله، نظم دادن به تیرهای شما می تواند چالش برانگیز باشد. یک ترفند آسان برای تثبیت هدفتان این است که صاف روی زمین دراز بکشید، که به شما انگیزه بیشتری می دهد تا مکان هایی را در اطراف نقشه پیدا کنید که به شما امکان می دهد از این مزیت استفاده کنید. مراقب ساختمان های بلند و پست های امنیتی باشید که لانه های تک تیرانداز عالی ایجاد می کنند. با این حال، هنگامی که مورد توجه قرار گرفتید، معمولاً کنسرت شروع می شود، بنابراین باید حرکت کنید و مکان جدیدی برای راه اندازی پیدا کنید.

مراقب تهاجمات محور باشید

برخلاف هجوم Dark Souls که به طور فزاینده ای محبوب می شود، حملات Axis به شخص واقعی دیگری اجازه می دهد تا به بازی شما حمله کند. آن‌ها می‌توانند مخفیانه در اطراف نقشه بچرخند، اشیاء را ضبط کنند، آگاهی نازی‌های اطراف شما را افزایش دهند و در نهایت وقتی فرصتی را دیدند، شما را بکشند.

می‌توانید در ساختمان‌ها به دنبال تلفن‌هایی بگردید که به شما امکان می‌دهند اطلاعاتی درباره مکان مهاجم خود به دست آورید، که می‌تواند باعث شود که این کشف برای شما کمی جذاب‌تر و استرس‌زا باشد. با این حال، به خاطر داشته باشید که آنها می توانند تلفن ها را ضبط کنند تا در هنگام استفاده منفجر شوند و تمام اطلاعاتی را که برای دانستن اینکه دقیقاً چه کار می کنید به آنها نیاز دارند، در اختیار آنها بگذارند، پس مراقب باشید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.