منو سایت

Sniper Elite 5: بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل اولیه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5: بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل اولیه

Sniper Elite 5: بهترین مهارت ها برای باز کردن قفل اولیه

Sniper Elite 5 یک بازی چالش برانگیز است و برای غلبه بر سطوح اغلب طولانی و چند منظوره باید صبر و استراتژی زیادی را صرف کنید. اما سیستم مهارت بازی نیز می تواند با دادن مزایای بسیار مفید برای مواردی مانند سلامتی، ظرفیت تجهیزات و ثبات برد کمی به شما کمک کند. در این راهنمای کوتاه به شما خواهیم گفت که چه مهارت هایی را باید در ابتدای بازی کسب کنید تا برای پیروزی آماده شوید.

ارتقای سلامت I و II

ناگفته نماند که همه چیز همیشه طبق برنامه پیش نمی رود، بنابراین مواقعی پیش می آید که به دشمنان خود هشدار می دهید و خود را درگیر نبردهای نزدیک می بینید. احتمالاً در طول این برخوردها آسیب خواهید دید، بنابراین می خواهید با Health Boost I و II که بخشی از دایره مهارت های بدن. هر دو سطح به شما پهنای باند اضافی در اندازه‌گر سلامت می‌دهند، اما به خاطر داشته باشید که Health Boost I برای خرید فقط به یک مهارت نیاز دارد، در حالی که Health Boost II به دو مورد نیاز دارد.

در حال پخش: Sniper Elite 5 19 دقیقه اول بازی

تمرینات هوازی

شما زمان زیادی را صرف دور زدن نقشه خواهید کرد و گاهی اوقات برای گرفتن موقعیت های بهتر باید از دست دشمنان فرار کنید. بنابراین، شما می خواهید تمرینات قلبی را انجام دهید دایره مهارت های بدن و یک امتیاز مهارت هزینه دارد. این مهارت میزان افزایش ضربان قلب هنگام دویدن را کاهش می دهد، بنابراین وقتی به مقصد رسیدید، می توانید برای کاهش سرعت زمان و گرفتن عکس های عالی، Empty Lung را زودتر فعال کنید.

نفس عمیق

وقتی صحبت از ریه خالی شد، این توانایی شما برای ضربه زدن ایمن و آسان از فواصل طولانی خواهد بود، بنابراین در این زمینه کمک می خواهید. می توانید برای دو امتیاز مهارت به عنوان آخرین گزینه اجباری نفس عمیق بکشید دایره مهارت های بدن. این کار سرعت افزایش ضربان قلب شما را در هنگام استفاده از ریه خالی کاهش می دهد، که به طور موثر به شما زمان بیشتری می دهد تا عکس های خود را سازماندهی کنید و به طور مداوم توانایی خود را در صورت نیاز دوباره فعال کنید.

شکاف برای موارد اضافی I و II

هنگامی که حجم کاری خود را قبل از یک ماموریت جمع آوری می کنید، متوجه خواهید شد که فرصت حمل طیف گسترده ای از اقلام برای شفا و مفید بودن را دارید. هدف گذاری را فراموش نکنید دایره مهارت های تجهیزات یک مورد اضافی Slot I و II به ترتیب برای یک و دو امتیاز مهارت بگیرید تا ظرفیت مورد خود را یک بار افزایش دهید.

بازگشت به نبرد

اگر اخراج شدید، احتمالاً ترجیح می‌دهید به جای مردن به عقب برگردید و از نو شروع کنید، درست است؟ به همین دلیل است که می خواهید صرف یک امتیاز برای اولین مهارت خود را در اولویت قرار دهید دایره هنرهای رزمی به نام بازگشت در مبارزه. این به شما این امکان را می دهد که از کیت کمک های اولیه – به شرط داشتن آن – برای احیای خود در مواقعی که ناتوان هستید استفاده کنید. این می تواند در ماموریت های دشوارتر وقتی که متوجه می شوید برتر و بی موقعیت هستید بسیار ارزشمند است، بنابراین حتی اگر فوراً آن را انجام ندهید، قبل از سرمایه گذاری در این ماموریت زیاد منتظر نمانید.

دست ثابت

آخرین چیزی که هنگام پایین کشیدن می خواهید این است که هدف خود را تحریف کنید، اما این دقیقاً همان چیزی است که وقتی آسیب کوچکی به شما وارد می شود. برای اینکه این موضوع کمی نرم شود، به ادامه مطلب بروید دایره هنرهای رزمی و یک نقطه مهارت دست ثابت را صرف کنید، که به شدت لرزش بینایی را در هنگام هدف گیری به شما کاهش می دهد. اکنون می توانید روی هدف بمانید و تعداد بیشتری از این اشعه ایکس خونین را بگیرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.