منو سایت

Sims 4 قبلاً دارای ضمایر سفارشی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sims 4 قبلاً دارای ضمایر سفارشی است

Sims 4 قبلاً دارای ضمایر سفارشی است

از آنجایی که برای اولین بار در سال گذشته معرفی شدند، ضمایر سفارشی اکنون برای استفاده در نسخه انگلیسی The Sims 4 آماده هستند. EA به روز رسانی هیجان انگیزی را برای وبلاگ خود اعلام کرده است و این ویژگی را به عنوان “گامی به سوی یک تجربه فراگیرتر Simmers” نوشته است. تیم از اینکه ببیند چگونه می‌توانیم بازی و ویژگی‌ها را در طول زمان برای پشتیبانی از زبان‌های بیشتر توسعه دهیم، هیجان‌زده است.

به گفته EA، این ویژگی برای مدت طولانی در ذهن سیمز بوده است. با این حال، تیم Sims می‌گوید به جای پیاده‌سازی این ویژگی در اسرع وقت، تحقیقات زیادی در مورد بهترین نحوه اعمال ضمایر سفارشی انجام داده است. استودیو با دو سازمان فراگیر – It Gets Better Project و GLAAD – تماس گرفت و به این نتیجه رسید که عمیق ترین راه برای فراگیر بودن این است که اجازه دهیم ضمایر تعریف و درج شود توسط بازیکن.

بازیکنان می توانند ضمایر خود را در حالت Create-A-Sim با انتخاب بخشی از صفحه که به عنوان خوانده شده: “Hello, my name and pronouns are…” انتخاب کنند، پس از انتخاب، می توانید ضمایر خود را به آنها تغییر دهید / they, she / او، او / او یا عرف. اگر گزینه سفارشی را انتخاب کنید، از شما خواسته می‌شود که پنج فیلد را پر کنید و شکل‌های ذهنی، عینی، وابسته به مالکیت، مستقل از مالکیت و انعکاسی ضمایری را که می‌خواهید استفاده کنید، مشخص کنید. اگر همه اینها کمی ترسناک به نظر می رسد، تیم Sims می گوید نگران نباشید – نمونه های آماده ای برای بازیکنان وجود خواهد داشت تا از آنها به عنوان نوعی الگو استفاده کنند. این تیم همچنین می گوید که بازیکنانی که علاقه ای به تعامل با سیستم ضمیر ندارند دعوت نخواهند شد – در عوض تلفظ آنها به طور پیش فرض با کسانی که معمولاً با هویت جنسیتی که انتخاب کرده اند مرتبط است، خواهد بود.

برای علاقه مندان به استفاده از این ویژگی، شما این فرصت را دارید که بازی Sims 4 خود را امروز به روز کرده و با سیستم ضمایر جدید و بهبود یافته شروع به بازی کنید. در حال حاضر، ضمایر سفارشی فقط برای نسخه انگلیسی بازی در دسترس هستند، که EA می‌گوید به این دلیل است که برای ادغام صحیح قواعد گرامری به تحقیقات زیادی نیاز است. علاوه بر این، تیم بارها تاکید کرده است که این سیستم ممکن است به طور کامل کار نکند و محدودیت‌هایی برای ضبط آن وجود دارد. او از همه بازیکنانی که متوجه اشتباهات گرامری یا مواردی که در بازی از ضمایر نادرست استفاده می‌شود، می‌خواهد مشکل را در این تاپیک گزارش کنند تا برای رفع آن تلاش کنند. Sims 4 در حال حاضر به 18 زبان مختلف در دسترس است، به این معنی که قبل از اجرای به‌روزرسانی ضمیر در سراسر جهان، کارهای زیادی باید انجام شود.

این ویژگی جدیدترین در تلاش The Sims 4 برای تنوع بیشتر در سری محبوب شبیه سازی است. این بازی اخیراً یک بسته DLC دریافت کرده است که بر مراسم عروسی فراگیرتر تمرکز دارد و از زمان انتشار آن در سال 2014، دائماً به‌روزرسانی‌های رایگان برای گسترش انواع مو، رنگ پوست و پیشینه فرهنگی سیم‌کارت منتشر می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.