منو سایت

Sims 4 به‌روزرسانی داستان‌های محله را شگفت‌زده می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sims 4 به‌روزرسانی داستان‌های محله را شگفت‌زده می‌کند

Sims 4 به‌روزرسانی داستان‌های محله را شگفت‌زده می‌کند

یک به‌روزرسانی شگفت‌انگیز جدید به‌طور چشمگیری نحوه عملکرد Neighborhood Stories را در The Sims 4، همانطور که از Eurogamer گرفته شده است، به‌روزرسانی کرده است. این ویژگی که در بازی‌های قبلی سیمز وجود داشت، به سیم‌های خانواده‌های غیرفعال اجازه می‌دهد تا به صورت مستقل زندگی کنند و تغییرات بزرگی از جمله داشتن یا فرزندخواندگی، تغییر شغل، جابجایی و حتی مرگ در تصادف ایجاد کنند.

این ویژگی به آرامی در نوامبر گذشته منتشر شد، با نسخه اولیه Neighborhood Stories به سیم‌های همسایه اجازه می‌داد تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند، اما تنها در صورتی که بازیکن ابتدا آن را تایید کند یا تغییر را آغاز کند. به‌روزرسانی جدید به خانواده‌های غیرفعال استقلال غیرفعال می‌دهد، اگرچه می‌توان آن را برای بازیکنانی که دوست دارند کنترل بیشتری بر جوامع خود داشته باشند، سفارشی کرد.

در حال پخش: The Sims 4 My Wedding Stories: Official Trailer for Unveiling

ویژگی جدید بسیار قابل تنظیم است، به این معنی که شما همچنان می توانید به همسایگان سیمز اجازه دهید تا تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنند، اما می توانید گزینه های Neighborhood Stories مانند مرگ تصادفی یا اخراج را غیرفعال کنید، که می تواند محله را به شدت تغییر دهد. بازیکنان حتی اگر می‌خواهند زندگی همسایگان خود را به صورت خرد مدیریت کنند، می‌توانند این تنظیمات را برای هر خانواده پیکربندی کنند. بازیکنانی که بازی را همانطور که بود دوست داشتند نیز می توانند ویژگی جدید را به طور کلی خاموش کنند و طبق معمول به بازی ادامه دهند.

حتی اگر بازیکنان به اندازه کافی با همسایگان خود تعامل نداشته باشند تا نتایج آزادی اخیر خود را ببینند، بازیکنان اکنون می‌توانند به‌روزرسانی‌های داستان‌های محله را از هر صندوق ورودی بررسی کنند. پست وبلاگی که این تغییرات را توصیف می‌کند، بازیکنان را تشویق می‌کند تا این به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنند و از اطلاعات موجود در آن‌ها برای بازدید از همسایگان و بررسی هرگونه تغییری که رخ می‌دهد استفاده کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.