Silksong برای PS5 و PS4 تایید شد

Silksong برای PS5 و PS4 تایید شد

انتشار Hollow Knight: Silksong برای کنسول های خانگی نسل هشتم و نهم پلی استیشن می تواند خبر خوبی برای دارندگان PS4 و PS5 باشد. حال این خبر در توییتی جدید توسط پلی استیشن رسما تایید شده است. استودیو تیم Cherry سازنده این بازی چند ماه پیش آن را منتشر کرد او بازی را برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S، Switch و PC تایید کرد، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما انتظار می‌رود Hollow Knight: Silksong در اواسط سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های مذکور عرضه شود.

با توجه به توضیحات در صفحه Steam بازی، «بازیکنان به عنوان هورنت، شاهزاده خانم نگهبان Halonest، کنترل بازی را در دست خواهند گرفت و در پادشاهی ماجراجویی خواهند کرد. این بازی دارای یک پادشاهی کاملاً جدید با بیش از 150 دشمن مختلف است. هورنت در واقع اسیر شده و به عنوان یک اسیر وارد این دنیای ناشناخته شده است و باید در راه رسیدن به قله مرگبار پادشاهی با یافتن ابزار و سلاح های مختلف در بازی بر دشمنان خود غلبه کرده و معماها را حل کند. در همین حال، به عنوان یک شکارچی، به سرزمین های کاملاً جدید سفر کنید، در جستجوی قدرت های کشف، باید با حشرات و حیوانات متعدد مبارزه کنید و اسرار باستانی مربوط به طبیعت و گذشته خود را کشف کنید.

بازی پلتفرم هالو نایت: Silksong

این اثر دارای یک سیستم جستجو است که در آن شخصیت های مختلف از هورنت کارهای خاصی را می خواهند. یکی از ویژگی های جدید Hollow Knight: Silksong توانایی ساخت سلاح، ابزار و تله با استفاده از آیتم های جمع آوری شده است. علاوه بر این، شغل مذکور دارای درجه سختی اضافی به نام Silk Soul است که یکی از ویژگی های آن مرگ دائمی است.

Hollow Knight یک بازی در سبک Metroidonia توسط Team Cherry می باشد که در سال های 2017 و 2018 بر روی پلتفرم های مختلف منتشر شده است. Hollow Knight توانسته جایگاه خوبی در قلب گیمرها به خود اختصاص دهد و به نظر می رسد بسیار موفق باشد. این باعث شد تیم گیلاس برای شروع ساخت دنباله ای برای آن به نام شوالیه توخالی: Silksong. این استودیو برای اولین بار نسخه Silksong را در فوریه 2019 برای دارندگان نینتندو سوییچ، ایکس باکس و رایانه های شخصی معرفی کرد و با گذشت چندین سال از عرضه بازی، برخی جزئیات و تاریخ انتشار آن محدود باقی مانده است. ولی تیم گیلاس هدف این است که بازی قبل از ژوئن 2023 منتشر شود.لازم به ذکر است که این بازی در روز اول انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

منبع: Videogamechronicle