منو سایت

Shadow Warrior 3 نکاتی برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Shadow Warrior 3 نکاتی برای مبتدیان

Shadow Warrior 3 یک بازی آدرنالین در دنیایی بسیار پر هرج و مرج است. پر از شیاطین، خدایان دانا و یک قهرمان داستان، که ظاهراً از یک فیلم بد بازی درآورده شده است، این تیرانداز زیر سن قانونی اما عمدتاً خنده دار ضربات خود را نمی کشد. در اصل، Shadow Warrior 3 یک سواری وحشی با چند پیچ ​​و تاب چالش برانگیز را ارائه می دهد.

شما بیشتر وقت خود را در Shadow Warrior 3 به تیراندازی و پرهیز از پرتابه ها در محیط های مختلف مانند عرصه ها می گذرانید. به عنوان Luo Wang، باید بدانید که چگونه به درستی از مجموعه ای از سلاح ها استفاده کنید، در حالی که درگیر یک نبرد سریع شبیه به Doom’s id Software هستید. چیزی که گاهی اوقات این کار را دشوار می کند، تعداد و تنوع دشمنانی است که در طول یک جلسه ظاهر می شوند. خوشبختانه، Shadow Warrior 3 مجموعه‌ای از ابزارها را ارائه می‌کند که بر اساس مکانیک‌های جدید بازی ساخته شده‌اند که نه تنها به جلوگیری از مرگ کمک می‌کنند، بلکه به طرز وحشیانه‌ای دشمنان را نیز می‌فرستند. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید از این ابزارها در مراحل اولیه استفاده کنید.

از کاتانای خود برای شارژ مجدد استفاده کنید

Shadow Warrior 3 دارای یک سیستم مبارزه به روز شده است. قتل های وحشتناک، خطرات محیطی، درگیری های جنبشی بالا – این بیشتر از بازی های قبلی Shadow Warrior شبیه Doom Eternal است. با این حال، توسعه دهندگان Flying Wild Hog مراقب بودند که برخی از موارد مانند سلاح های غوغا را در پیش زمینه نگه دارند. این شامل کاتانای قابل اعتماد لو وانگ می شود. این سلاح می تواند به سرعت دشمنان را ربود. حتی یک ارتقای اساسی دریافت می کند که به آن اجازه می دهد آسیب های الکتریکی، آتش سوزی و یخ ایجاد کند. چیزی که کاتانا را به ابزار ارزشمندی تبدیل می کند، توانایی آن در بارگیری مجدد سلاح های شما است.

Shadow Warrior 3 به بازیکنان این امکان را می دهد که با فشار دادن دکمه حمله مناسب، به سرعت بین کاتانا و هر تفنگی که در دست دارید جابجا شوند. با فشار دادن دکمه سمت چپ ماوس / ماشه سمت راست، سلاح شلیک می شود، در حالی که با فشار دادن دکمه سمت راست ماوس / ضربه گیر سمت راست، کاتانای شما (به ترتیب کامپیوتر و کنسول) به حرکت در می آید. در طی این تغییر سریع، از تفنگ به کاتانا و بالعکس، بازی اسلحه شما را دوباره پر می کند.

بارگذاری مجدد سریع با کاتانا مخصوصاً در طول باس فایت ها مفید است.
بارگذاری مجدد سریع با کاتانا مخصوصاً در طول باس فایت ها مفید است.

این مکانیک کوچک یک راه عالی برای مدیریت مهمات در طول نبرد است، زیرا گاهی اوقات انیمیشن طولانی بارگذاری مجدد را رد می کند. به جای اینکه منتظر بمانید تا Lo Want به آرامی Crimson Bull را بارگیری کند، می توانید بین آن و کاتانا جابجا شوید تا بلافاصله در حین دویدن اسلحه را پر کنید.

به کارهای پایانی خود اولویت بدهید

سیستم تکمیلی جدید چین و چروک جالبی را اضافه می کند. در نگاه اول، آنها شبیه اعدام های خونینی هستند که در آخرین بازی های Doom یافت می شوند. با جمع‌آوری گوی‌ها (که در محیط یافت می‌شوند یا توسط دشمنان رها می‌شوند) شارژ نهایی را پر کنید تا دشمنان را برای سلامتی و مهمات اعدام کنید. اما در Shadow Warrior 3، این مکانیک یک گام به جلو با معرفی عناصر Gore است.

هر بار که در این بازی یک دشمن را اعدام می کنید، یا با ابزار خونی، یک سلاح یا نوعی بوفه به شما پاداش داده می شود. هر یک از آنها تأثیر بسیار متفاوتی دارند. به عنوان مثال، اجرای یک دشمن مبتنی بر یخ به شما این امکان را می دهد که از مغز آنها به عنوان یک بمب انجماد استفاده کنید. این یک اثر عالی است که می تواند فضای کمی برای نفس کشیدن در طول نبرد به شما بدهد، اما آیا با توجه به این موقعیت بهترین انتخاب بود؟ خب، بستگی دارد.

Swarm Launcher آتش بازی به سمت دشمنان بدبخت شلیک می کند.
Swarm Launcher آتش بازی به سمت دشمنان بدبخت شلیک می کند.

برخی از دشمنان را می توان با یک بار شارژ اعدام کرد. برخی دیگر ممکن است دو یا چند مورد نیاز داشته باشند، به این معنی که قبل از تکمیل آنها باید گوی های بیشتری را جمع آوری کنید. اما فقط به این دلیل که آنها قدرت بیشتری برای سرنگونی گرفته اند، به این معنی نیست که شما با بهترین ابزار پاداش خواهید گرفت. اجرای شیطان Hathori تیغه هاتوری را در اختیار شما قرار می دهد – شمشیر قدرتمندی که می تواند به سرعت یک اتاق پر از دشمنان را در چند ثانیه نابود کند. از طرفی یک تونیک مغز برای حذف نویز شوگای دریافت خواهید کرد. این مورد نه تنها 200 اسب بخار به شما می دهد، بلکه باعث می شود در عرض 5 ثانیه از آسیب در امان بمانید.

شما می توانید از پایان های خود برای از بین بردن سخت برای شکست دادن دشمنان استفاده کنید، از آنها برای استفاده کوتاه مدت از سلاح های قدرتمند یا زنده ماندن استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که ابزار Gore مناسب را برای هر جلسه انتخاب کرده اید.

پاداش خود را برای چالش مطالبه کنید

سیستم تسطیح Shadow Warrior 3 مبتنی بر توپ است. کشتن دشمنان امتیاز تجربه نمی دهد. در عوض، باید گوی های نقره ای و بنفش را پیدا کنید تا سلاح های خود و لو وانگ را ارتقا دهید. برخی از آنها را می توان در محیط پیدا کرد، یا در مسیر خود در یک سطح یا درست خارج از مسیر شکسته دیده می شود. دیگران برای انجام چالش ها پاداش می گیرند.

این جوایز را برای افزایش یک چالش دریافت کنید.
این جوایز را برای افزایش یک چالش دریافت کنید.

خود چالش ها نسبتاً قابل درک هستند. با اسلحه چند شلیک به سر بزنید، از تله های محیطی برای کشتن تعداد معینی از دشمنان استفاده کنید و غیره. با این حال، با توجه به ماهیت انفجاری Shadow Warrior 3، به راحتی می توان از اعلان هایی که به شما در مورد تکمیل آنها هشدار می دهند از دست داد – مواقعی وجود داشت که صفحه نمایش من آنقدر پر از خون و جرات بود که در آن زمان متوجه جعبه های هشدار کوچکی نشدم. حتماً هر از گاهی منوی چالش را بررسی کنید تا مطمئن شوید که چند ارتقا را از دست ندهید.

با ارتقای مناسب شروع کنید

در مورد ارتقاء، هیچ انتخاب اشتباهی در مورد سطح بندی در Shadow Warrior 3 وجود ندارد. مواردی وجود دارند که توصیه می کنیم زودتر آنها را انتخاب کنید. این به ویژه اگر می خواهید برای مسابقات سخت تری در بازی آماده شوید، صادق است.

ارتقاء Spawn Mmo و Spawn Health لازم است. این دو در هنگام حمله به دشمن سلامت و مهمات بیشتری به شما می دهند. من همچنین هر گونه پیشرفتی را در مورد مهمات سلاح در اوایل به دست می‌آورم. با توجه به اینکه هر بار که مهمات را در این بازی برمی دارید، آنها با هر سلاح موجود در موجودی شما همراه می شوند، این ارتقاء شما را مدت بیشتری در نبرد نگه می دارد.

شارژ لو وانگ سالم است... وانگ؟
شارژ لو وانگ سالم است… وانگ؟

ارتقاهای عنصری نیز عالی هستند. در Shadow Warrior 3 از انفجارهای خود، از جمله انفجارهای ناشی از تیراندازی به بشکه های پراکنده در سطح، آسیبی نمی بینید. با این حال، آنها به دشمنان شما صدمه خواهند زد. شعاع آسیب اولیه یا انفجار را بهبود بخشید تا با تلاش کمی گروهی از شیاطین را نابود کنید. در نهایت، ارتقاء Health Boost را دریافت کنید (ابتدا باید Last Stand Shockwave را باز کنید). با این کار سلامت اولیه شما به 125 افزایش می یابد.

البته پیشرفت های دیگری نیز وجود دارد که ارزش وقت گذاشتن را دارد. اما اینها کسانی هستند که من اول شلیک می کنم.

از محیط استفاده کنید

این نوک در دو طعم ارائه می شود. اولی مربوط به تحرک است. شما می خواهید از محیط برای فرار از موقعیت های دشوار استفاده کنید. تیراندازی به چپ و راست به امید اجتناب از حملات دشمن، او را قطع نمی کند. شما باید بیشتر از این متحرک باشید.

دیوارهایی وجود دارد که می توانید آزادانه بدوید و سکوهایی برای پرش. حتی می توانید با استفاده از قلاب جدید لو وانگ در اطراف یک منطقه بچرخید. پیشنهاد ما: از همه آنها استفاده کنید. فقط در یک منطقه بایستید و مبارزه نکنید. به حرکت ادامه دهید. این نه تنها در مورد اجتناب از حملات به شما کمک می کند، بلکه تنها راه برای به دست آوردن سریع سلامت، مهمات و گوی های تکمیلی است که ظاهر می شوند / توسط دشمنان آزاد می شوند.

چندین دشمن پس از یک شلیک خوب می میرند.
چندین دشمن پس از یک شلیک خوب می میرند.

مورد دوم مربوط به تله های محیطی Shadow Warrior 3 است. بیشتر مناطق شبیه به عرصه، تله هایی خواهند داشت که با شلیک یک دکمه می توان آنها را فعال کرد. دشمنان خود را وارد این خطرات کنید، دکمه مناسب را شلیک کنید و سپس از مهارت های پارکور لو وانگ برای رهایی از خطر استفاده کنید. شستشو و تکرار برای حداکثر اثر.

از سلاح مناسب استفاده کنید

یکی از مواردی که نبرد را سخت می کند، انواع شیاطین موجود در بازی است. اگرچه می توان از یک یا دو سلاح برای از بین بردن آنها استفاده کرد – هرگز زمان بدی برای استفاده از نارنجک انداز وجود ندارد – اگر دشمن خود را بشناسید برخی از برخوردها آسان تر خواهد بود.

برای مثال، شیاطین هاتور می توانند گلوله ها را با شمشیرهای خود منحرف کنند. بنابراین استفاده از Sidekicks در برابر آنها احتمالا بهترین انتخاب نیست. حداقل تا زمانی که با نارنجک، کاتانا یا سلاح قدرتمند دیگر از دفاع آنها عبور نکنید. با این حال، Sidekicks برای Slinky Jakku که به سرعت در حال حرکت هستند، عالی هستند. از سوی دیگر، جویندگان شوکر، دشمنانی کند هستند که در هوا شناورند. این باعث می شود که آنها به راحتی با Basilisk، یک سلاح بارگیری مشابه یک تفنگ راه آهن، ضربه بزنند.

روی دشمنان اصلی تمرکز کنید

اکثر جلسات در Shadow Warrior 3 توسط گروه خاصی از شرورها لنگر انداخته می شود. چه آنها یک دشمن اخیر باشند یا مجموعه ای از شیاطین دشوار، تمرکز روی آنها خواهد بود. این بدان معنی است که دشمنان ضعیف تر باید بیشتر نادیده گرفته شوند.

مطمئن شوید که پسرهای بزرگ را در اسرع وقت بیرون می آورید.
مطمئن شوید که پسرهای بزرگ را در اسرع وقت بیرون می آورید.

دشمنان سطح پایین تر مانند شوگای دائماً در طول نبرد دوباره متولد می شوند. در حالت ایده آل، آنها وجود دارند تا مهمات و سلامت بیشتری به شما بدهند – تونیک مغز را به خاطر دارید؟ کشتن آنها باید وسیله ای برای رسیدن به هدف باشد. اینها قوی ترین دشمنانی هستند که واقعاً باید نگران آنها باشید. به یاد داشته باشید که آنها را در اسرع وقت از بین ببرید تا جریان دائمی دشمنان متوقف شود.

آزمایش کنید

لو وانگ ترفندهای زیادی در آستین خود دارد. برخی از آنها بیشتر از دیگران قابل توجه هستند. همه آنها را می توان برای از بین بردن حریفان ترکیب کرد. از Chi-Blast برای فشار دادن بشکه های انفجاری به سمت دشمنان استفاده کنید. یا بهتر است از آن برای به دام انداختن دشمنان استفاده کنید. قلاب قلاب برای فرار از یک مکان دشوار عالی است. همچنین می توان از آن برای ایستادن در برابر دشمن و منفجر کردن او با تفنگ استفاده کرد. من یک بار از یک نارنجک دیسکو استفاده کردم – آیتمی که پس از اتمام فینیشر دریافت کردم – برای ذوب گروهی از شیاطین. لیزرهای توپ چرخان به طور ناخواسته زمین بالای آن را نابود کردند و دشمنان بیشتری را از آنچه در نظر داشتم کشتند. به طور کلی، Shadow Warrior 3 به خلاقیت پاداش می دهد. و به زور. خشن خلاقانه

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.