منو سایت

Seats of Callus Bobblehead در Destiny 2، فصل خالی از سکنه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Seats of Callus Bobblehead در Destiny 2، فصل خالی از سکنه

فصل خالی از سکنه Destiny 2 در 24 می آغاز شد – فعالیت هایی مشابه پروتکل تشدید و خیلی بیشتر به مقصد Desolate Leviathan. لویاتان مانند همیشه عظیم است و مناطق زیادی برای اکتشاف دارد و آن را برای شکار تخم مرغ های عید پاک ایده آل می کند. سرهای طلایی باشکوه امپراتور کالوس کابالا در اطراف کشتی پراکنده شده است. در HELM at the Crown of Sorrow، می‌توانید بررسی کنید که چه فصل‌هایی برای تصاویر ارزشمند خود از کالوس نیاز دارید.

نمایشگر HELM Bobblehead
نمایشگر HELM Bobblehead

جمع آوری این پیشرفت ها پیروزی طرفداران شماره 1 تحت عنوان Haunted Triumphs برای Reaper است. بازیکنان باید تمام Calus Bobbleheads را جمع آوری کرده و به HELM نشان دهند تا پوسته Eidolon Exotic Ghost را دریافت کنند.

هفته 1

Calus Bobblehead 1: Castellum

محل Castellum Calus Bobblehead
محل Castellum Calus Bobblehead

پیدا کردن Castellum Bobblehead آسان است اما به سختی می توان یافت. پس از فرود در منطقه Castellum of Leviathan – که می توانید از مقصد ماه به آن دسترسی پیدا کنید – از راهرو خارج شده و به چپ بپیچید. یک اهرم کوچک با چراغ های قرمز در جلوی یک در قفل شده با Castellum Bobblehead در داخل وجود خواهد داشت. برای باز کردن قفل در، باید Tier 3 Nightmare Containment را پاک کنید – پروتکل های مسدود کننده را حذف کنید.

وقتی پروتکل برداشته شد، به سمت اهرم بروید تا قفل در را باز کنید. Bobblehead در کف اتاق کوچک خواهد بود. درب بعد از چند ثانیه بسته می شود، پس حتما به موقع آن را بگیرید.

Castellum Calus Bobblehead در داخل اتاق
Castellum Calus Bobblehead در داخل اتاق

پس از حذف پروتکل‌های مسدود کردن، می‌توانید متوجه شوید که آیا به درب در نقطه ذخیره در صندوقچه داخل اتاق دسترسی دارید یا خیر. دو دری که توسط پروتکل قفل باز می‌شوند تصادفی هستند، بنابراین اگر نمی‌توانید در را باز کنید، باید سطح 1 تا سطح 3 را دوباره حفظ کنید.

Calus Bobblehead 2: Pleasure Gardens

موقعیت مکانی باغ های لذت Calus Bobblehead
موقعیت مکانی باغ های لذت Calus Bobblehead

می توانید از دروازه مرکزی Castellum به باغ های لذت بروید. به جلوی اتاقی که مجسمه غول پیکر ایستاده است بروید. این Calus Bobblehead پشت یک مجسمه غول پیکر پنهان شده است. درب کناری روی استخر نیز شما را به باغ تفریحی می برد.

Callus Bobblehead 3: Royal Pools

سوراخی در زمین در منطقه رویال استخر
سوراخی در زمین در منطقه رویال استخر

بازیکنان می توانند از درب گرد در Pleasure Gardens به استخرهای سلطنتی برسند یا پس از فرود در Castellum و رفتن به سمت پایین در امتداد دیوار سمت چپ قدم بزنند. هنگامی که از Castellum به استخرهای سلطنتی رسیدید، به اتاق سمت راست حمام بروید. در گوشه اتاق یک سوراخ بزرگ با نور قرمز در زمین وجود خواهد داشت. از سوراخ بپرید و با یک روبان زرد دشمنان را شکست دهید تا راه را باز کنید. در انتهای تونل، استخرهای سلطنتی را خواهید دید.

Callus Bubblehead در انتهای تونل Royal Pools
Callus Bubblehead در انتهای تونل Royal Pools

اگر از Pleasure Gardens وارد شوید، به اتاق مناسب در قسمت حمام خواهید رسید. فقط به گوشه سمت راست اتاق بروید و از سوراخ به پایین بپرید.

Callus Bobblehead 4: North – Shameful mission

چهارمین بابل هد در ماموریت Sever-Shame است. با انجام مرحله 2 از ماموریت فصلی Bound in Sorrow می توانید به این ماموریت دسترسی پیدا کنید.

کنسول برای لغو دستی در ماموریت هفتگی Sever - Shame
کنسول برای لغو دستی در ماموریت هفتگی Sever – Shame

وقتی به کنسول بازگردانی دستی رسیدید، به شما می‌گوید که چهار سوئیچ بازگردانی دستی محیطی را فعال کنید. اهرم اول در کنار کنسول قرار دارد و سه مکان دیگر مشخص می‌شوند – باعث آسان‌تر شدن حرکت در ناحیه گیج‌کننده می‌شود. در تمام این مدت، یک کابوس بی امان ایمنی شما را تحت الشعاع قرار می دهد، بنابراین از حملات آن اجتناب کنید.

حمل آچار در شمال - ماموریت هفتگی شرم آور
حمل آچار در شمال – ماموریت هفتگی شرم آور

Calus Bobblehead در یک شفت مرتفع با نور نارنجی با لوله ها و یک مانع الکتریکی قرار دارد. برای برداشتن مانع، به محل آچار مشخص شده روی صفحه بروید. جسم سنگین را با آچار بردارید و به محل علامت گذاری شده بعدی ببرید. آن را در محل تعیین شده خود قرار دهید تا مانع از بین برود. می توانید سوئیچ دستی را فعال کنید و از شفت به سمت پلت فرم در بالا بپرید تا چهارمین Bobblehead را بدست آورید.

شمال - ماموریت هفتگی شرم بابلهد
شمال – ماموریت هفتگی شرم بابلهد

شما می توانید بدون برداشتن مانع، Bobblehead را بگیرید، اما این کار پیچیده است، زیرا باید با دقت از لوله های بزرگ بپرید.

از آنجایی که ممکن است در هفته‌های آینده تعداد بیشتری Bobbleheads در Leviathan پیدا شود، وقتی با آنها روبرو شدیم این راهنما را به روز خواهیم کرد. Season of the Haunted چالش‌های فصلی جدید، ماموریت‌های هفتگی و جوایزی برای پاس‌های فصلی به ارمغان می‌آورد. همچنین، اگر هنوز تمام افزونه‌های Lucent Months را از The Witch Queen پیدا نکرده‌اید، هنوز دیر نشده است!

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.