منو سایت

Rockstar کلمه GTA 6 را در استریم توییچ خود ممنوع کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rockstar کلمه GTA 6 را در استریم توییچ خود ممنوع کرده است

Rockstar Games در اقدامی جدید استفاده از کلمه GTA 6 را برای کاربران در جریان چت توییچ غیرفعال کرده است. لازم به ذکر است که Rockstar توضیح یا اطلاعیه رسمی به کاربران ارائه نکرده است. سال گذشته راک استار استفاده از کلمه GTA 6 را در کانال یوتیوب خود ممنوع کرد، این بار این اقدام راک استار را نمی توان یک سوء تفاهم دانست و این اقدام در چت توییچ نیز اتفاق افتاد. این خبر ابتدا توسط کاربران انجمن GTA با عکسی از او به اشتراک گذاشته شد. تصویر ارسال شده کلمات را نشان می دهد Grand Theft Auto 6، GTA VI و GTA 6 قابل استفاده نیستند و سانسور می شوند.

از یک طرف، به راحتی می توان فهمید که چرا Rockstar استفاده از این اصطلاحات را در کانال های YouTube و Twitch خود ممنوع کرده است. در حال حاضر این شرکت بیشتر تلاش خود را بر روی پروژه های دیگری مانند GTA V متمرکز کرده است، حال اگر تعداد قابل توجهی از پست ها و نظرات کاربران در کانال ها برای این نسخه وجود داشته باشد، ممکن است مانع کار آنها شود. توسعه دهندگان راک استار احتمالاً از این سؤال که چه زمانی GTA 6 منتشر می شود خسته شده اند.

بازی GTA 6 Twitch

ممنوعیت استفاده از GTA 6 در استریم ها

با این حال، از یک سو، پس از گذشت چندین سال از انتشار بازی GTA V، سازندگان توجه بازیکنان را نمی خواهند. بازی GTA Online فاصله زیادی دارد و این بازی هنوز در حال توسعه است. بحث دیگری وجود دارد که طرفداران Grand Theft Auto 6 پس از اولین اطلاعات منتشر شده در مورد آن بسیار هیجان زده شده اند و شاید این حرکت Rockstar برای طرفداران جالب نباشد و نتوانند به راحتی در کانال ها نظر بدهند و صحبت کنند. بعید است این خط‌مشی به این زودی‌ها از YouTube و Twitch حذف شود. زمانی که سازندگان اطلاعات بیشتری در مورد بازی منتشر کنند، این به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد، زیرا می توانند یک منبع رسانه ای مناسب برای طرفداران این نسخه ایجاد کنند.

تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد GTA 6 به بیرون درز نکرده است و Rockstar هنوز تاریخ دقیق انتشار بازی را اعلام نکرده است و اکثرا معتقدند که این بازی تا سال 2024 و به احتمال زیاد 2025 منتشر نخواهد شد. GTA V ماه آینده 9 ساله می شود. و یکی از ده عنوان برتر در بریتانیا (مقام هفتم این هفته) است زیرا GTA Online همچنان به دریافت به روز رسانی های جدید ادامه می دهد. با این حال، توسعه دهندگان هنوز مشغول تلاش برای علاقه مند نگه داشتن کاربران به این نسخه هستند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که Rockstar در آینده چه چیزی برای GTA 6 ارائه خواهد کرد.

منبع: Gamerant