منو سایت

Rockstar کار بر روی GTA V را به پایان رساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rockstar کار بر روی GTA V را به پایان رساند

شرکت Rockstar کار می کند بازی GTA V و GTA Online به پایان رسید و رسما بیانیه ای کوتاه منتشر کرد و از همه توسعه دهندگان و طرفدارانی که از سال 2013 که بازی منتشر شد با آنها بودند تشکر کرد. به نظر می رسد تمرکز کامل روی تولید بازی GTA 6 است و محتوای جدیدی برای بازی GTA 5 ساخته نخواهد شد و تنها شاهد آپدیت های جزئی خواهیم بود.

GTA V در این ماه تولد 9 سالگی خود را جشن می گیرد و یک ماجراجویی غنی را در سه نسل از کنسول های بازی تجربه کرده است. این اثر همچنان جزو پرفروش ترین بازی های هفته است و از محبوبیت آن کاسته نمی شود. Rockstar Games مقاله جدیدی را در وب سایت خود منتشر کرد و از تمام افرادی که در توسعه بازی نقش داشتند تشکر کرد. این خبر در حالی اعلام شده است که اخبار توسعه GTA 6 در حال جمع شدن است و به تازگی جزئیاتی از شخصیت اصلی GTA VI دریافت کرده ایم.

Rockstar متن جدیدی را به صفحه تشکر در وب سایت رسمی اضافه کرد. در این متن آمده است: «Grand Theft Auto V و GTA Online نتیجه تلاش تیمی جهانی در طول سالیان متمادی است. ما می خواهیم از همه کسانی که از زمان انتشار این بازی ها در سال 2013 تا به امروز در توسعه آنها مشارکت داشته اند تشکر کنیم. ممنون” این متن این حس را دارد که داریم با GTAV خداحافظی می کنیم و کار روی آن را تمام می کنیم. بیانیه جدید نشان می دهد که شایعات مربوط به ارائه بازی GTA 6 در اکتبر سال جاری ممکن است به واقعیت تبدیل شود.

پشتیبانی از بازی GTA V

پایان ماجراجویی GTA V

GTA V در حال حاضر پردرآمدترین محصول سرگرمی تاریخ است. بیش از 169 میلیون نسخه از بازی فروخته شده است که البته از نظر فروش کمتر از Minecraft است. بخش آنلاین طرفداران زیادی را به دست آورده است و هر ساله محتوای داستانی جدیدی دریافت می کند و یکی از بهترین بازی های چند نفره به حساب می آید. لازم به ذکر است که دن هاوسر یکی از بنیانگذاران شرکت راک استار در مارس 2020 از این شرکت جدا شد و سام هاوسر مدیریت آن را بر عهده دارد.

ساخت GTA 6 اوایل سال جاری تایید شد و شایعه شده است که به شهر مدرن Vice City سفر خواهیم کرد و شاهد بازی دیگری غیر از شماره پنج خواهیم بود. Rockstar به دنبال انتشار DLC داستانی برای GTA 6 است و بازی جدید به فرمت قبلی باز خواهد گشت. نقشه اصلی بازی مانند Fortnite هر بار گسترش می یابد و محتوای جدیدی دریافت می کند. بخش آنلاین، که مهمترین تمرکز Rockstar است، محتوای بهتری نسبت به بازی فعلی دریافت خواهد کرد. جزئیات موتور گرافیکی GTA VI نشان می دهد که این بازی از نظر بصری نیز در سطح جدیدی قرار دارد.

بیانیه منتشر شده توسط Rockstar نه تنها از پایان پشتیبانی از GTA V خبر می دهد، بلکه Rockstar یک شرکت محافظه کار است و علاقه ای به اعلام تمام جزئیات برنامه های خود ندارد. نطر شما چی هست؟

منبع: PCGAMESN