منو سایت

Rockstar مشکل مهاجرت به نسل نهم GTA Online را حل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rockstar مشکل مهاجرت به نسل نهم GTA Online را حل می کند

آن دسته از بازیکنان GTA Online که به رایانه های نسل هشتمی مهاجرت کرده اند، نمی توانند پیشرفت خود را به نسخه نسل نهم GTA Online منتقل کنند. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Rockstar اعلام کرده که این مشکل برطرف شده است.

راک استار بالاخره نسخه مورد انتظار نسل نهم GTA V را منتشر کرد.این نسخه به همراه بهبودهای گرافیکی حاوی محتوای جدید و تازه ای برای GTA Online است. کاربران کنسول های نسل قبل می توانند پیشرفت های خود را به نسل فعلی منتقل کنند. لازم به ذکر است که این خیابان یک طرفه است. این بدان معناست که حساب شما دیگر برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس در دسترس نیست.

گذر از نسل هشتم و ورود به نسل نهم برای کاربران کنسول خانگی مشکلی ندارد. اما این برای آن دسته از بازیکنانی که پیشرفت خود را از نسل هشتم به رایانه منتقل کرده اند صدق نمی کند. این افراد نمی توانند به پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس مهاجرت کنند. خوشبختانه این مشکل چندان پایدار نیست.

Rockstar در توییتی اعلام کرد که این مشکل حل خواهد شد. بر این اساس، بازیکنان GTA Online که قبلا اکانت های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان خود را به رایانه منتقل کرده اند، اکنون می توانند بدون هیچ مشکلی به نسل نهم مهاجرت کنند.

نسخه نسل نهم بازی GTA Online GT آنلاین

کاهش قابل توجه بار در نسخه نسل نهم GTA Online

مهاجرت به نسل نهم GTA Online تنها برای بازیکنانی در دسترس است که قبلا اکانت های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان خود را به رایانه منتقل کرده اند. در نتیجه، کسانی که GTA Online را فقط روی رایانه خود آزمایش کرده اند، نمی توانند به کنسول های PS5، Xbox Series S و Xbox Series X مهاجرت کنند.

هم اکنون می توانید نسخه نسل نهم GTA 5 را در سری Xbox S و Xbox X با قیمت 20 دلار خریداری کنید. بازی آنلاین GTA روی این پلتفرم با قیمت 10 دلار به فروش می رسد. در عوض، کاربران پلی استیشن 5 می توانند یک GTA 5 را با قیمت 10 دلار دریافت کنند. این گروه از بازیکنان می توانند GTA Online را به صورت رایگان تجربه کنند. این تخفیفات تا 14 ژوئن (24 خرداد) ادامه خواهد داشت.

نظر شما در مورد حل مشکل مهاجرت به نسخه نسل نهم GTA Online چیست؟ آیا این تجربه شما را دشوار کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt