منو سایت

Rockstar با Red Dead Redemption 2 خداحافظی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rockstar با Red Dead Redemption 2 خداحافظی کرد

پس از اینکه Rockstar اعلام کرد که دیگر روی محتوای جدید GTA V کار نمی کند، زمان آن فرا رسیده است بازی Red Dead Redemption 2 رسید به گفته خود Rockstar این به دلیل تمرکز این استودیو بر روی GTA 6 است، همچنین Rockstar به طور رسمی در این رابطه اعلام کرده است که پس از ارائه آخرین آپدیت برای Red Dead Online، کار روی این عنوان را به طور کامل به پایان خواهد رساند.

به گزارش پارسی گیم، در آپدیت جدید Red Dead Online، زیرنویس ها و آیتم های مختلفی به بازی اضافه شده و مشکلات گزارش شده برطرف شده و همچنین باگ های مختلف برطرف شده است و بازیکنان می توانند بسته Blood Money Pack را با آیتم خریداری کنند. و افزونه های محتوا دسترسی جدید دریافت کنید پچ جدید برای Red Dead Redemption 2 حاوی یادداشت کوچکی از Rockstar است که از طرفداران تشکر می کند و رسماً اعلام می کند که کار بر روی محتوای جدید Red Dead Redemption 2 را به پایان رسانده اند.

Red Dead Redemption 2

Rockstar با Red Dead Redemption 2 تمام شد

به نظر می رسد Rockstar قصد دارد تمام توسعه دهندگان را بر روی توسعه GTA 6 متمرکز کند تا این پروژه عظیم را در سریع ترین زمان ممکن به جایگاه مطلوب و مناسب برساند. اما نکته ای که راک استار با آپدیت جدید Red Dead Online منتشر کرد این است: ما صمیمانه از همه طرفداران و کسانی که به ساخت Red Dead Redemption 2 و Red Dead Online کمک کردند تشکر می کنیم. این یادداشت دقیقا همان لینکی است که راک استار در رابطه با پایان کار خود بر روی GTA 5 و GTA Online اعلام کرده است که در لینک آن آمده است: از همه کسانی که همراه ما بودند و در ساخت این بازی سهیم بودند متشکرم. با تشکر

تقریبا در سال 2013 کمپانی Rockstar با معرفی بازی GTA V توانست تحسین بسیاری از منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند و از آن زمان بسیاری از طرفداران منتظر نسخه بعدی GTA بودند. بر اساس اطلاعات دریافتی، به نظر می رسد راک استار در حال توسعه بازی GTA 6 است و به همین دلیل عناوین منتشر شده را متوقف می کند. طبق اخبار دریافتی شرکت راک استار قصد دارد بازی GTA 6 را به واقعی ترین شکل ممکن به گیمرها ارائه کند. با این حال باید منتظر اخبار بیشتری در آینده باشیم. Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع: pcgamesn