منو سایت

Returnal Update 3.0 برای افزودن همکاری به کمپین و حالت بقای جدید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Returnal Update 3.0 برای افزودن همکاری به کمپین و حالت بقای جدید

Returnal Update 3.0 برای افزودن همکاری به کمپین و حالت بقای جدید

یک کمپین همکاری و یک حالت بقای جدید به Returnal می آیند. Returnal: Ascension که در جدیدترین گیم‌پلی سونی معرفی شد، جدیدترین افزونه‌ای است که در سال 2021 به سبک سرکش تزئین شده است و یک عنصر کاملاً جدید از چالش – و همکاری – را به تیرانداز علمی تخیلی اضافه می‌کند. این آپدیت برای انتشار در 23 مارس برنامه ریزی شده است و برای همه بازیکنان رایگان خواهد بود.

طبق گفته PlayStaton، Returnal: Ascension یک حالت کمپین کو-آپ جامد را اضافه می کند که به شما امکان می دهد “کل سفر خود را در پیچ و خم در حال تغییر آتروپوس با یک بازیکن دیگر به اشتراک بگذارید”. علاوه بر این، به روز رسانی برج سیزیف را اضافه می کند – “دستکشی در حال افزایش از مراحل خطرناک تر، که هر کدام شامل بیست طبقه است.” پس از ورود به برج، بازیکنان وظیفه دارند تا قبل از رفتن به طبقه بعدی، تمام دشمنان را در هر طبقه از بین ببرند، با نبردهای بی‌رحمانه و چالش‌های غیرمنتظره در هر طبقه.

در حالی که این حالت جدید co-op می تواند تا حدودی استرس کمپین بدنام بازی را کاهش دهد، Housemarque تأیید کرده است که دوستان نمی توانند در The Tower of Sisyphus یا Challenge Mode بازی به شما بپیوندند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.