منو سایت

Resident Evil PS5، Xbox Series X | S ارتقاء دقیق

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil PS5، Xbox Series X | S ارتقاء دقیق

Resident Evil PS5، Xbox Series X | S ارتقاء دقیق

Capcom جزئیات بیشتری در مورد ارتقای PS5 و Xbox Series X | S برای Resident Evil 2، Resident Evil 3 و Resident Evil 7 منتشر کرده است. این شرکت هنوز تاریخ انتشار این ارتقاء را اعلام نکرده است، اما اطلاعات کمی در مورد چگونگی ارائه کرده است. اینها کار خواهند کرد.

یک رشته کوتاه در توییتر موضوع قبلی را برای یک پیام ادامه می دهد. او مجدداً تأکید می کند که تمام داده های ضبط اصلی شما به نسخه های ارتقا یافته منتقل می شود. خریدهای DLC شما نیز منتقل خواهد شد، از جمله DLCهایی که در صورت خرید Resident Evil 7 Gold Edition دریافت کرده اید.

در حال پخش: نقد و بررسی ویدیویی Resident Evil 3

اگر نسخه فیزیکی هر بازی را دارید، می‌توانید آن را به نسخه دیجیتال ارتقا دهید، اما برای ادامه استفاده از نسخه فیزیکی، باید سیستمی با درایو دیسک داشته باشید. هیچ برنامه ای برای انتشار نسخه های فیزیکی ارتقاء ها وجود ندارد، اما همه آنها روی صفحه نمایش دیجیتال خواهند بود. و اگر دیسک PS4 یا Xbox One دارید یا می خرید، می توانید آن را ارتقا دهید. (تاپیک به این موضوع اشاره نکرده است، اما خرید یک درایو فیزیکی پیشرفته احتمالاً گزینه ارزان‌تری است.)

هر سه بازی بهبودهای بصری را به عنوان بخشی از ارتقاء دریافت خواهند کرد، اما Capcom مشخص نکرده است که چه چیزی خواهد بود. در رایانه، هر سه بازی به‌روزرسانی دریافت می‌کنند تا با پیشرفت‌های بصری ارتقاء کنسول مطابقت داشته باشد.

هر سه بازی در GameSpot امتیاز نسبتاً مثبتی گرفتند. رزیدنت اویل 7 به عنوان بازگشتی مشخص به ریشه های ترسناک تلقی می شد، در حالی که بازسازی رزیدنت اویل 2 تجربه جدیدی را ارائه کرد که بر پایه های اصلی ساخته شده بود. نسخه بازسازی شده Resident Evil 3 امتیاز کمتری نسبت به دو نسخه دیگر دریافت کرد که بخشی از آن به دلیل ساختار کوتاه شده بود، اما همچنان گفته می شد که لحظات بسیار خوبی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.