منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Red Dead Redemption 2 برنده جایزه بهترین اسکرین شات سال جشنواره بازی های لندن شد

Red Dead Redemption 2 برنده جایزه بهترین اسکرین شات سال جشنواره بازی های لندن شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Red Dead Redemption 2 برنده جایزه بهترین اسکرین شات سال جشنواره بازی های لندن شد

Red Dead Redemption 2 در جشنواره بازی های لندن جایزه ای را برای ترویج هنر عکاسی مجازی به دست آورد.

اسکرین شات برنده، که توسط جو میسی گرفته شده است، در اطراف میدان ترافالگار به عنوان بخشی از جشنواره بازی های لندن نمایش داده شد و یک گاوچران تنها سوار بر اسب در صحرای غرب قدیم را نشان می دهد.

حضور برنده در جشنواره بازی های لندن.  اعتبار: Rockstar Games / Joe Maize
حضور برنده در جشنواره بازی های لندن. اعتبار: Rockstar Games / Joe Maize

برگزارکنندگان جشنواره در بیانیه ای گفتند: “این چالش محیط هنری جدید عکاسی مجازی را جشن می گیرد، جایی که سازندگان می توانند طراحی بازی های ویدئویی و دنیای مجازی را احیا کنند.” مایکل فرنچ، مدیرعامل Games London، با امید اینکه این رقابت جهان را در معرض هنر دیجیتال قرار دهد، اضافه کرد: «ما می‌خواستیم از این پیشگامان محافل کم‌نمایش تجلیل کنیم و داستان‌های آنها را بازگو کنیم.

دیگر ضبط‌های این مسابقه که توسط Nvidia Studio و The Fourth Focus پشتیبانی می‌شوند، شامل عکس‌های فوری گرفته شده توسط Horizon Forbidden West، Ghostwire: Tokyo و Control است. اگر می‌خواهید چند عکس با ترکیب زیبا از این بازی‌ها و چند عکس دیگر ببینید، می‌توانید آن‌ها را در یک پوشه Google Drive در دسترس عموم مشاهده کنید.

حالت‌های عکاسی در طول سال‌ها به بخش کلیدی بازی‌های ویدیویی تبدیل شده‌اند، به طوری که اکثر عناوین مختلف سونی طیف وسیعی از گزینه‌ها را برای گرفتن اسکرین شات عالی ارائه می‌دهند. بازی هایی مانند Ghost of Tsushima، Marvel’s Spider-Man و The Last of Us Part II نمونه های برجسته ای هستند، در حالی که سایر عناوین شخص ثالث نیز ابزارهای عکاسی خود را ارائه می دهند.

به عنوان مثال، Cyberpunk 2077 مجموعه ای جامع از ابزارها و فیلترهای موجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد فریم عالی استفاده کرد. یا می توانید از آنها برای گرفتن تصاویر سرزده از جانی سیلورهند استفاده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.