منو سایت

Ratchet & Clank: Rift Apart تنها 30 دلار به فروش می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ratchet & Clank: Rift Apart تنها 30 دلار به فروش می رسد

Ratchet & Clank: Rift Apart تنها 30 دلار به فروش می رسد

اگر سال گذشته Ratchet & Clank: Rift Apart را از دست دادید، اکنون فرصت دارید آن را با کمترین قیمتی که دیده‌ایم تهیه کنید. GameFly نسخه انحصاری PS5 را برای مدت زمان محدود فقط 30 دلار نشان می دهد. بله، این یک کپی «استفاده شده» از بازی است، اما GameFly همیشه شامل کیس اصلی و همه درج‌ها می‌شود. ما تجربه خوبی در خرید بازی از GameFly داشتیم. علاوه بر این، بازی را با بیش از 50 درصد قیمت خرده فروشی دریافت می کنید. شما نمی توانید این را شکست دهید، به خصوص با توجه به اینکه یک بازی ضروری برای PS5 است.

جدیدترین بازی Ratchet & Clank یک ویترین گرافیکی عالی است که از نظر رنگی در جذابیت صفحه نمایش خودنمایی می کند و در عین حال نمونه ای عالی از سرعت بارگذاری PS5 بازی هایی است که برای SSD پیشرفته خود به خوبی تنظیم شده است.

این بازی نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه آخرین ماجراجویی توسعه دهنده Insomniac Games نیز بسیار سرگرم کننده است. در بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart، به بازی امتیاز 9/10 دادیم و به ادغام واقعاً افزودنی آن با DualSense، عملکرد عالی و داستانی زیبا اشاره کردیم.

استیو واتس منتقد می‌گوید: «Ratchet & Clank: Rift Apart پر زرق و برق و از نظر تکنیکی تاثیرگذار است بدون اینکه احساس مهمی داشته باشد. به همان اندازه که سری Ratchet & Clank معمولاً احمقانه، زیبا و جدی است، در حالی که نسل جدید سخت افزار باعث می شود این ورودی بهتر از همیشه به نظر برسد و بازی کند. مانند قهرمانان و تبهکاران و همتایان بعدی آنها، این یکی ممکن است متفاوت به نظر برسد یا با لهجه جدیدی پوشیده شود، اما حقیقت عمیقی در مورد مرد زیر وجود دارد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.