منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Rainbow Six Siege Year 7 آخرین داستان است که به یک تریلر CGI شدید منجر می شود.

Rainbow Six Siege Year 7 آخرین داستان است که به یک تریلر CGI شدید منجر می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rainbow Six Siege Year 7 آخرین داستان است که به یک تریلر CGI شدید منجر می شود.

Rainbow Six Siege Year 7، فصل 1 در 15 مارس شروع می شود. سال جدید تغییر دیگری را در روایت‌های تیراندازی تیم یوبی‌سافت مونترال نشان می‌دهد که آخرین بار در سال چهارم دنده‌های خود را تغییر داد – در همان سالی که Siege داستان اصلی ضدتروریسم خود را برای فانتزی ورزشی رقابتی پشت سر گذاشت.

الکس لیما، مدیر Rainbow Six Siege به GameSpot گفت: «سال 7 یک تغییر قطعی است، اما من فکر می‌کنم که بسیار ارگانیک‌تر از آخرین باری است که ما خود را به عنوان یک برند معرفی کردیم. “حرکت به یک داستان ورزشی مانند قابل درک بود، زیرا در آن زمان کمی بیهودگی به ما داد. مشکل این بود که این اتفاق یک شبه در سال 4 رخ داد و بازیکنان ما به طور کامل آن را درک نکردند.”

Сега свири: Историята на Азами | Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Според Лима, година 7 ще види Siege да се пренасочи към факта, че операторите на Siege са специалисти войници, а не спортисти. Въз основа на функциите и личностите на масивния списък от оператори на Siege, новият разказ ще се фокусира върху съперничеството на Rainbow с Nighthaven, частна военна компания, участваща в престъпни дейности по целия свят, тъй като Rainbow отново започва да отговаря на международни заплахи.

„Оставяме зад гърба си разказа за спортните състезания, но не го забравяме“, каза Лима. „Нашата история „Програмата“ беше от ключово значение за подготовката на нашите оператори за това, което следва. Сега, когато се връщаме към историята „Назад на пътя“ и правим Операторите отново оперативни, три години обучение и симулация ще бъдат безценни.“

Това е първият път, когато Siege изгради толкова голяма сюжетна линия за дълъг период от време. Ubisoft Montreal пуска намеци за това голямо развитие на историята от години чрез трейлъри, публикации в блогове и текстови дневници в играта, като бавно трансформира Siege в по-разказно-ориентирана сервизна игра парче по парче – много по същия начин, както Destiny 2 си проправи път до The Witch Queen или Apex Legends настройката The Broken Ghost.

„Със сигурност не е написано за една нощ“, каза Лима. „Искахме началото на Nighthaven да бъде по-съществено и противоречиво още когато стартирахме [Year 4, Season 4] جزر و مد در حال تغییر است، اما تیم فکر می‌کرد خیلی زود است که به یک سازمان رقیب بپردازیم، بنابراین ما سال‌ها است که بذر می‌کاریم.»

خاکستر Rainbow و Kali از Nighthaven برای مدت طولانی در گلوی آنها بوده است، رئیس بخش Rainbow's Forward Operations حتی از فلورس خواسته است تا از سر Nighthaven جاسوسی کند.
خاکستر Rainbow و Kali از Nighthaven برای مدت طولانی در گلوی آنها بوده است، رئیس بخش Rainbow’s Forward Operations حتی از فلورس خواسته است تا از سر Nighthaven جاسوسی کند.

ارائه Nighthaven اولین سازمان خارجی است که از راه اندازی بازی Rainbow جلوگیری می کند، که در آن تیمی از سربازان با یک گروه تروریستی بین المللی به نام The White Masks مقابله می کنند. با این حال، این گروه بی چهره و نه چندان جالب بود. آنها آنقدر دشمن نبودند که در چنین نیروی متخاصمی که فقط آنجا بود بجنگند.

Nighthaven این کاستی را درست از درب کنترل می کند – گروه رهبری و متشکل از بسیاری از اپراتورهایی است که از ابتدای سال چهارم به Siege اضافه شده اند. به علاوه پنج نفر از اپراتورهایی که برای مدتی بخشی از Rainbow بوده اند – Ella، Smoke، Finka ، پالس و آی کیو – در پایان سال ششم از تیم فرار کرد تا به Nighthaven بپیوندد. بنابراین، این فقط یک گروه کاملاً شیطانی نیست که Rainbow با آن مبارزه می کند. این یک گروه از دوستان و متحدان سابق رنگین کمان است.

این داستان همچنین دارای یک سرمایه گذاری عاطفی بزرگ است، زیرا خانواده ها را بر اساس ایدئولوژی هایشان تقسیم می کند. همانطور که در تریلر فیلم Sisters In Arms دیده می شود، تصمیم الا برای پیوستن به Nighthaven شکافی بین او و خواهرش، فیلمبردار همکارش Zofia ایجاد می کند. به طور مشابه، پالس شوهر هیبانا است و او انتخاب می کند که با رنگین کمان بماند. در این رقابت شرط بندی هایی وجود دارد که ارزش مراقبت از آنها را دارد.

ممکن است متوجه شوید که هیچ یک از این نام‌ها بازیکنان بزرگی در دنیای Siege نیستند – ایده همین است. در ادامه، Siege بیشتر اپراتورهایی را برجسته می‌کند که به طور سنتی در مورد ضربات اصلی تاریخ به حاشیه می‌روند. بنابراین بازیکنان می‌توانند انتظار داستان‌های بیشتری مانند آنچه در Sisters In Arms دیدیم داشته باشند – از این به بعد همیشه درباره Ash نخواهد بود.

لیما گفت: «ما چند شخصیت برجسته داریم که تبدیل به قهرمان‌های ستاره شده‌اند. «آش، میرا و ترمیت زمان زیادی را به عنوان مأموریت‌ها یا منابع قرار گرفتن در معرض نمایش می‌گذرانند. ما آنها را در بسیاری از دارایی های Siege از جمله تجهیزات جانبی Rainbow Six دیده ایم. کاری که من همیشه دوست دارم انجام دهم این است که افراد قهرمانی را که زیاد با آنها نمی شناسم ببرم و آنها را از جلو و در مرکز بیرون بیاورم، بگذارم میکروفون را بگیرند و داستان را رهبری کنند.”

لیما افزود: به همین دلیل است که روایت داستان الا و سوفیا بسیار جذاب بود. اگر باید تغییر بزرگی در داستان ایجاد کنید، به طور غریزی به استفاده از شخصیت‌های روشن‌تر برای این کار فکر کنید. اما متوجه خواهید شد که هیچ یک از اپراتورهای اصلی در Sisters in Arms حضور ندارند. این یک داستان بسیار صمیمی در مورد شخصیت های نسبتا ناشناخته است، که به معنای چیزی بزرگتر است که کل رنگین کمان را تحت تأثیر قرار می دهد. حتی در نهایت با Smoke مواجه می شویم که قبلاً هرگز در یک CGI بزرگ ندیده بودیم. این چیزی است که من در مورد گفتن داستان‌های Siege دوست دارم، قهرمان‌های زیادی وجود دارد که می‌توان از بین آنها انتخاب کرد، با طرفداران شدیدی که از همه پشتیبانی می‌کند.”

یوبی‌سافت مونترال قصد دارد بیشتر از بافت اطراف Siege بر این داستان تأثیر بگذارد – عناصر بازی نیز تغییر خواهند کرد. در آینده با داستان و گیم پلی بازی به عنوان چیزهایی کاملاً مجزا برخورد نخواهد شد. در عوض، یکی می تواند بر دیگری تأثیر بگذارد. لیما به من گفت که چگونه ممکن است این اتفاق بیفتد، از اینکه خطوط صوتی واکنشی در طول مسابقه که در طول زمان توسعه می‌یابند تا روابط متغیر بین برخی اپراتورها را بهتر منعکس کنند، ممکن است در آینده Siege باشد، به من گفت.

لیما گفت: “هیچ راه بهتری برای درک پویایی رابطه از طریق خطوط صوتی در بازی وجود ندارد.” «تیم سال هاست که علاقه مند به اجرای این کار بوده است. این یک هدف برای سال 8 است که با علاقه زیاد تیم های صوتی و تجاری ما همراه است. زمانی که در مورد نقشه راه آینده خود با جامعه خود صحبت کنیم، اطلاعات بیشتری در این مورد خواهیم داشت.”

تا آن زمان، طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که پویایی بین Rainbow و Nighthaven همچنان در تریلرهای سنتی آشکار شود. با این حال، برخلاف تریلرهای عمدتاً از هم گسیخته سال‌های گذشته، سال هفتم روندی را برای یوبی‌سافت مونترال آغاز می‌کند تا با Siege به‌عنوان یک داستان اپیزودیک که به یک برنامه تلویزیونی نزدیک‌تر است، برخورد کند.

لیما گفت: «برای اولین بار در سال هفتم، ما هر ورودی به فیلم‌های کوتاه انیمیشن خود را به عنوان قسمتی از مجموعه‌ای می‌بینیم که در CGI سالانه به اوج می‌رسد. «صفحات داستانی ما در وب‌سایت بازی نیز به عنوان یک توضیح اضافی برای این داستان اپیزودیک عمل می‌کند. نوشتن جزئیات داستان در یک سال بسیار دشوار است، زیرا ما باید از اپراتورهای جدید در دارایی های خود استفاده کنیم – از کجا هستند، چه کاری می توانند انجام دهند یا چه شکلی هستند. کاری که ما می‌توانیم انجام دهیم این است که با یک قلم موی عریض رنگ آمیزی کنیم و رویدادهای سطح بالایی را که ممکن است شامل اپراتورهای ارثی باشد، برنامه‌ریزی کنیم و در عوض از عملگرهای جدید به عنوان کاراکترهای پشتیبانی استفاده کنیم. گفتنی است، ما تقریباً به طور کامل سال 7 را داریم، از جمله CGI بزرگ بعدی ما، که دیوانه کننده خواهد بود.”

Rainbow Six Siege Year 7, Season 1 Demon Veil نام دارد. او یک مدافع جدید به نام اعظمی اضافه می کند. اپراتور ژاپنی می تواند با سد کیبا به شکل کونای خود موانع موقتی ایجاد کند. همانطور که در تریلر داستان اعظمی دیده می شود، او به شرطی به رنگین کمان می پیوندد که هیبانا به او کمک کند تا مفاهیم کوانتومی و رباتیک را ردیابی کند و انتقام بگیرد، بخش تحقیق و توسعه Nighthaven که توسط Osa ایجاد و اداره می شود، اپراتور اضافه شده به Siege در سال 6، فصل 3: Crystal. نگهبان.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.