منو سایت

Rainbow Six Siege پوسته های جدیدی را به Rick and Morty اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rainbow Six Siege پوسته های جدیدی را به Rick and Morty اضافه می کند

Rainbow Six Siege پوسته های جدیدی را به Rick and Morty اضافه می کند

Rainbow Six Siege یوبی سافت دوباره با ریک و مورتی برای یک رویداد متقاطع ویژه متحد می شود. جدیدترین بسته های DLC برای Rick and Morty هم اکنون در تیراندازی تاکتیکی تیمی محبوب موجود است که به شما امکان می دهد شخصیت های Fuze و Doc را به ترتیب به ریک و مورتی تبدیل کنید.

بسته DLC همچنین دارای پس‌زمینه‌ای بر روی نقشه اپراتور با موضوع سریال انیمیشن Adult Swim و Justin Roiland است. تریلر تریلر زیر را تماشا کنید تا پوسته های ریک و مورتی را در عمل ببینید – این واقعا دیدنی است.

همانطور که اشاره کردیم، این در واقع سومین بسته DLC برای Siege است که بر اساس Rick and Morty ساخته شده است. قبلاً DLC Pickle Rick اضافه شده بود. خارج از این سری، Siege از شخصیت های معروف دیگری مانند جیل از Resident Evil و لارا کرافت از Tomb Raider استقبال می کند.

Rainbow Six Siege یکی از بزرگترین موفقیت های یوبی سافت در سال های اخیر است. پس از اولین بازی در سال 2015 با واکنش های متفاوت، این بازی در طول سال ها ثابت و چشمگیر بوده است و اکنون بیش از 70 میلیون بازیکن دارد. GameSpot در بررسی Rainbow Six Siege امتیاز کمیاب 10/10 را در این بازی کسب کرد.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت آماده گسترش فرنچایز موبایل Rainbow Six Siege است و شایعه شده است که بازی هفته آینده معرفی می‌شود. یوبی سافت Siege را با بازی دیگر Rainbow Six به نام Extraction دنبال کرد که در ژانویه عرضه شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.