منو سایت

Rainbow Six Mobile به طور رسمی توسط یوبی سافت معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rainbow Six Mobile به طور رسمی توسط یوبی سافت معرفی شد

یوبی سافت توییت جدیدی از موبایل رنگین کمان شش آشکار شد. پس از اینکه Rainbow Six Siege برای موبایل توسط گزارش مالی Tencent فاش شد، بسیاری منتظر ارائه رسمی آن توسط Ubisoft بودند و در نهایت این اتفاق افتاد. مانند نسخه اصلی، Rainbow Six Mobile یک تیراندازی اول شخص تاکتیکی است که دو تیم پنج نفره را در مقابل یکدیگر قرار می دهد.

به گزارش پارسی گیم، ساخت بازی Rainbow Six Mobile مستقل از توسعه بازی اصلی انجام شد. یوبی سافت در یک بیانیه مطبوعاتی نوشت که از ارائه Rainbow Six برای دستگاه های تلفن همراه بسیار خرسند است و خوشحال هستند که بازار بازی های موبایل به نقطه ای رسیده است که می توانند چنین بازی ای را توسعه دهند. تیم توسعه Rainbow Six Mobile در مونترال مستقر است که جدا از تیم اصلی Siege است.

موبایل رنگین کمان شش

ویژگی های بازی Rainbow Six Mobile

این تیم کاملا مجزا است و حجم کاری توسعه دهندگان Rainbow Six Siege را افزایش نمی دهد. Rainbow Six Mobile در اصل یک بازی شبیه به Siege است که شخصیتی تاکتیکی دارد. در واقع اپراتورها و گیم پلی بازی مشابه نسخه اصلی است. اما استودیو تمامی قسمت ها را از ابتدا ساخته و در نتیجه شاهد بازی متفاوتی خواهیم بود که به بازی اصلی ارتباطی ندارد و شخصیتی مستقل دارد.

اپراتور جدید Rainbow Six Siege با نام اعظمی معرفی شد

تمامی قسمت های بازی Rainbow Six Mobile برای موبایل بهینه شده است و کنترل بازی برای صفحه نمایش لمسی بهینه شده و شاهد تغییراتی در رابط کاربری هستیم تا طرفداران بازی های موبایل بهترین تجربه ممکن را داشته باشند. لازم به ذکر است که توسعه بازی از سه سال پیش آغاز شد و سرانجام یوبی سافت تصمیم به ارائه بازی گرفت. هدف اصلی یوبی سافت ارائه بهترین تجربه ممکن برای گوشی های اندروید و آیفون است و طبق ویدیوی منتشر شده شاهد تجربه ای بسیار مشابه خواهیم بود.

اپراتورهای تلفن همراه Rainbow Six

نسخه موبایل Rainbow Six در صورت انتشار از کارت های بانکی و مرزی پشتیبانی می کند و کارت های بیشتری پس از انتشار در دسترس هستند. علاوه بر این، شش بازیکن دفاعی و شش بازیکن تهاجمی نیز در اختیار خواهند داشت. قابلیت شخصی سازی کاراکترها به اندازه نسخه اصلی فعال است و اپراتورها نیز باید خریداری شوند.

اپراتور تلفن همراه Rainbow Six

تست های آنلاین بازی Rainbow Six Mobile در هفته های آینده آغاز می شود و بازیکنان می توانند به توسعه دهندگان کمک کنند تا بازی را با نسخه آزمایشی متعادل کنند. این بازی نیز مانند Call of Duty Mobile برای تسخیر بازار بازی های موبایل طراحی شده است و یوبی سافت اهداف بزرگی برای آن در نظر گرفته است. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

منبع: GameIndustry