منو سایت

Ragnarok به عنوان دومین بازی برتر سال توسط Metacritic قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ragnarok به عنوان دومین بازی برتر سال توسط Metacritic قرار گرفت

پس از انتشار بازی God of War: Ragnarok با امتیازات و دریافت امتیاز باورنکردنی 94، این عنوان مورد انتظار توانست جایگاه دومین بازی برتر سال از نظر متاکریتیک را به خود اختصاص دهد. این نتیجه قدرت توسعه دهندگان استودیو سانتا مونیکا را در ارائه یک دنباله کامل برای بازی God of War 2018 نشان می دهد.

به گزارش پارسی گیم، بعد از کلی انتظار و اضطراب طرفداران سری جدید God of War God of War Ragnarok، این بازی تا چند روز دیگر منتشر می شود و با انتشار نتایج آن هیجان بازیکنان را به همراه خواهد داشت. که آن را تجربه خواهد کرد چند برابر می شود. بازی هایی که در سال 2022 عرضه شدند کم نیستند و با ارائه المان های مختلف توانستند نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کنند. اما امسال تنها بازی Elden Ring از استودیوی FromSoftware موفق به کسب متای 96 شد و بازی های دیگری مانند Portal Companion Collection و Persona 5 Royal توانستند با امتیازهای 96 و 95 در سال های گذشته به جایگاه بالایی دست یابند.

بازی God of War: Ragnarok متاکریتیک God of War Ragnarok God of War

دومین بازی برتر سال از نظر متاکریتیک؛ بازی God of War: Ragnarok

با این حال، بیایید نگاهی به بهترین بازی های جدید متاکریتیک در سال 2022 بیندازیم که عبارتند از:

  1. بازی Elden Ring با 96 امتیاز در رتبه اول قرار دارد
  2. بازی God of War Ragnarok با 94 امتیاز
  3. بازی Neon White با 90 امتیاز
  4. بازی نورکو با 89 امتیاز
  5. بازی Xenoblade Chronicles 3 با 89 امتیاز

در کنسول پلی استیشن 5، Elden Ring توسط Studio From Software با امتیاز 96 بالاترین امتیاز را تا کنون دریافت کرد و پس از آن دنباله God of War با نام God of War Ragnarok توسط Studio Santa Manica با امتیاز 94 قرار گرفت.

در نقدهای مختلف منتقدان و تحلیلگران مشهور، بازی God of War Ragnarog به عنوان کامل ترین و بهترین بازی پلی استیشن تا به امروز معرفی شده است. با این حال، بازی مورد انتظار God of War: Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401) به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع: Video Games Chronicle