منو سایت

Ragnarok به دنبال محدود کردن آنچه آشکار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ragnarok به دنبال محدود کردن آنچه آشکار می شود

پس از فاش شدن اطلاعات و اسپویلرهای زیادی از بازی God of War Ragnarok و اعتراض طرفداران، حالا استودیو Santa Monica، استودیو سازنده بازی God of War: Ragnarok از طرفداران خواست تا مراقب اسپویلرها و ویدیوهای منتشر شده داستان باشند. از این عنوان باشد.

به گزارش پارسی گیم، در حالی که استودیو سانتا مونیکا خود را برای عرضه بازی در هفته آینده (۲۷ آبان) آماده می کرد، ناگهان با افشای اطلاعات زیادی از نحوه ارائه بازی خود مواجه شد. این موضوع با خشم زیاد هواداران همراه شد. با بررسی های مختلف مشخص شد که خرده فروشان نسخه فیزیکی بازی را زودتر از موعد در اختیار بازیکنان قرار داده اند و عده ای نیز فیلم و تصاویری از این بازی محبوب منتشر کرده اند.

کوری بارلوگ، مدیر نوآوری استودیو سانتا مونیکا، اخیراً با ارسال توییت و عذرخواهی از طرفداران به این موضوع واکنش نشان داده و آن را اقدامی بسیار ناامیدکننده خواند. استودیوی بازی سازی God of War: Ragnarok در بیانیه ای اعلام کرد: “ما از شما می خواهیم که طرفداران زیادی را که تمایلی به دیدن کلیپ ها، ویدیوهای گیم پلی و اسپویل های داستانی ندارند را در نظر بگیرید و از اشتراک گذاری گسترده این محتوا خودداری کنید.” بازی اعلام کرد: تمام تلاش خود را می کنند تا از ارائه مطالب و تصاویر غیرمجاز به این بازی جلوگیری کنند اما نمی توان از پخش همه آنها جلوگیری کرد.

استودیوی سازنده بازی God of War: Ragnarok

از لو رفتن God of War: Ragnarok جلوگیری کنید

در نهایت این استودیو از طرفداران خود خواست تا تمامی کلمات کلیدی و هشتگ های مرتبط با این بازی را تا زمان انتشار قانونی بازی در شبکه های اجتماعی فیلتر کنند. در نهایت گفت: «ما از حمایت شما بی نهایت سپاسگزاریم. ما می توانیم به طرفداران این اطمینان را بدهیم که این بازی تا زمان انتشار رسمی ارزش صبر کردن را دارد.

بازی God of War: Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر 2021 (18 آبان 1401) به صورت انحصاری برای دارندگان کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می شود، لازم به ذکر است که نتایج این بازی ساعت 19:30 منتشر خواهد شد. .پنجشنبه 21 آبان به وقت ایران. همچنین نباید گفت که حالت عکس از همان روز عرضه در دسترس کاربران نیست و باید در آپدیت های بعدی شاهد اضافه شدن این قابلیت به بازی باشیم.

منبع: Gamingbolt