منو سایت

Quidditch در هاگوارتز Legacy قابل بازی نخواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Quidditch در هاگوارتز Legacy قابل بازی نخواهد بود

تریلر اولیه بازی Hogwarts Legacy بخشی از یک فعالیت مشابه است کوییدیچ نشان داد و بسیاری معتقد بودند که این ورزش در بازی وجود دارد. استودیوی سازنده به طور رسمی وجود Quidditch را در این بازی اعلام کرده است میراث هاگوارتز تکذیب کرد و نوشت که سرگرمی غیرقابل بازی است و ورزش جادوگری محبوب هاگوارتز بخشی از بازی نیست.

دنیای هری پاتر مملو از فعالیت های جالب و مفرح است و بازی های قبلی این مجموعه نیز سعی داشتند این فعالیت ها را به بهترین شکل نشان دهند. کوئیدیچ یکی از آن بازی های جذابی است که جادوگران هاگوارتز باید روی یک جارو پرنده پرواز کنند و سعی کنند توپ های مختلف را وارد دروازه حریف کنند. این بازی فانتزی قوانین متفاوتی دارد که به دلیل طراحی اولیه، تکرار آن در یک بازی ویدیویی جالب است: اما استودیو تصمیم گرفت کار دیگری انجام دهد.

بخش پرسش و پاسخ وب سایت میراث هاگوارتز به جزئیات جدیدی اشاره می کند. در پاسخ به یکی از سؤالات مهم، سازنده نوشت: «نه، کوئیدیچ در هاگوارتز Legacy قابل بازی نیست، اگرچه پرواز و مسابقه جارو بخشی از بازی هستند. بازیکنان می توانند از جارو پرنده برای رفتن به مکان های مختلف اطراف قلعه استفاده کنند. اگرچه کوییدیچ فعال نیست، اما مسابقات رانندگی جارو وجود دارد که هنوز فیلمبرداری نشده است.

میراث کوییدیچ هاگوارتز

کوییدیچ در میراث هاگوارتز

طرفداران هری پاتر از شنیدن این خبر ناراحت شدند و بسیاری مشتاق بودند که بتوانند کویدیچ بازی کنند. این ورزش تخیلی بخش بسیار مهمی از فرهنگ هاگوارتز است و در فیلم ها نیز به تصویر کشیده شده است. این ورزش برای اولین بار در بازی هری پاتر EA مورد استفاده قرار گرفت و از آن زمان تاکنون شاهد محصولات جداگانه ای با تمرکز بر روی این ورزش جادویی بوده ایم. دلیل عدم حضور این بازی در هاگوارتز لگاسی مشخص نیست و استودیو توضیحی در این زمینه ارائه نکرده است.

Hogwarts Legacy توسط Avalanche Studio توسعه داده شده است و به عنوان یک RPG جهان باز شناخته می شود. بازیکنان شخصیت خود را می سازند و سپس وارد فضای بازی و مکان های آشنا می شوند. در هفته های اخیر، سازنده از تاخیر Hogwarts Legacy خبر داد و می دانیم که این بازی در 10 فوریه سال آینده برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ در تاریخ بعدی منتشر خواهد شد.

استودیوی Avalanche به تازگی از وجود مراحل انحصاری Hogwarts Legacy برای پلی استیشن خبر داده و اعلام کرده است که همه محتوا برای رایانه های شخصی و ایکس باکس منتشر نخواهد شد.

Quidditch در هاگوارتز Legacy قابل بازی نخواهد بود

تریلر جدید گیم پلی هاگوارتز Legacy [گیمزکام 2022]

منبع: VGC