منو سایت

PUBG Horror Game Calisto Protocol: هنر مفهومی ترسناک جدیدی فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PUBG Horror Game Calisto Protocol: هنر مفهومی ترسناک جدیدی فاش شد

PUBG Horror Game Calisto Protocol: هنر مفهومی ترسناک جدیدی فاش شد

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های سال 2022، The Callisto Protocol است، یک بازی ترسناک که توسط یکی از طراحان Dead Space در دنیای PUBG اتفاق می‌افتد.

گلن شوفیلد، رئیس استودیوی توسعه‌دهنده Striking Distance، برخی از هنرهای مفهومی را در مورد پروتکل Callisto به اشتراک گذاشت – و به نظر بسیار شبح‌انگیز می‌رسد. به نظر می رسد این تصویر نوعی انسان نمای مرده را در یک محیط متروکه نشان می دهد. همانطور که اسکافیلد گفت: «تقریباً زمان آن رسیده است که چیز واقعی را به شما نشان دهم. نمی توانم صبر کنم.”

هنوز مشخص نیست که Striking Distance دقیقا چه زمانی جزئیات بیشتری را در مورد پروتکل Callisto فاش خواهد کرد، اما یکی از احتمالات این است که جشنواره تابستانی بازی‌های تابستانی Geoff Keighley در اواخر امسال برگزار شود، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است.

شوفیلد از جابجایی پروتکل Callisto خودداری نکرد و گفت که هدف استودیو او ساخت “تنها ترسناک ترین بازی روی رایانه و کنسول ها” است. این بازی برای عرضه در سال 2022 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X | S برنامه ریزی شده است. به نظر می رسد که به پایان برنامه توسعه خود نزدیک می شود، با Schofield اخیراً گفته شده که در مرحله “تمام و پرداخت” است.

Callisto Protocol یک بازی تک نفره مبتنی بر ترس و بقا است که در قمر مشتری، Callisto، در مستعمره زندان اتفاق می افتد. در مورد ارتباط بازی با PUBG، اسکوفیلد قبلاً به GamesRadar + گفته بود که “ارتباط بین این دو خیلی عمیق نخواهد بود، اما اتصالات کمی از اینجا و آنجا وجود خواهد داشت.”

او گفت: “ما احتمالاً هر از گاهی به یکدیگر مراجعه خواهیم کرد، اما پس از پایان بازی منطقی تر خواهد شد.”

اسکوفیلد بیشتر به خاطر همکاری در ساخت سری Dead Space در EA، قبل از پیوستن به Activision برای کار در Call of Duty و سپس ترک و راه اندازی استودیوی خود شناخته می شود. یکی دیگر از توسعه دهندگان کلیدی در Striking Distance، استیو پاوتسیس، یکی دیگر از کهنه سربازان EA است که با Schofield در Dead Space کار کرده است.

در مورد سری Dead Space نیز، با بازسازی Dead Space که برای سال 2023 برنامه ریزی شده است، بازمی گردد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.