منو سایت

PSVR 2 بیش از 20 بازی راه اندازی خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PSVR 2 بیش از 20 بازی راه اندازی خواهد داشت

PlayStation VR 2، هدست واقعیت مجازی جدید سونی برای PS5، بیش از 20 عنوان شخص اول و شخص ثالث در زمان عرضه خواهد داشت. این اطلاعات در طول بخش خدمات بازی و شبکه جیم رایان در جلسات توجیهی بخش تجاری سونی در سال 2022 فاش شد.

PSVR 2 در سال 2021 معرفی شد و جانشین PSVR – هدست واقعیت مجازی برای PS4 است.

در حال پخش: بازسازی FF7 PS5، PSVR2 و Xbox آینده ابری است

سونی قیمتی برای PSVR 2 اعلام نکرده است، اما می توانید انتظار داشته باشید که قیمت آن حداقل به اندازه PSVR خرده فروشی 300 دلاری در زمان عرضه باشد. هنوز تاریخ عرضه ای مشخص نشده است، اما گزارش سال 2021 پیش بینی می کند که سونی این هدست را در فصل تعطیلات 2022 عرضه خواهد کرد.

پس چه انتظاری از PSVR 2 داریم؟ کنترلرها دارای بازخورد لمسی، تریگرهای تطبیقی ​​و ردیابی دقیق خواهند بود. این هدفون دارای صفحه نمایش OLED HDR، میدان دید 110 درجه و نرخ رفرش 120 هرتز خواهد بود. برای مشخصات کامل PSVR2 که تاکنون فاش شده است، به راهنمای PSVR2 ما مراجعه کنید: هر آنچه در مورد هدفون واقعیت مجازی جدید سونی می دانیم.

اسلایدی از جلسات توجیهی بخش تجاری 2022 سونی
اسلایدی از جلسات توجیهی بخش تجاری 2022 سونی

چندین عنوان PSVR 2 وجود دارد که ما قبلاً در مورد آنها می دانیم. Horizon Call of the Wild یک اسپین آف از سری Horizon است که توسط Firesprite تولید شده است. Runner – یک بازی مسابقه ای با موتور سیکلت – و Samurai Slaughter House که یک بازی مبارزه ای است نیز در ترکیب قرار دارند. Among Us VR همچنین برای PSVR2 برنامه ریزی شده است، اما انحصاری نخواهد بود – این پلتفرم روی پلتفرم های VR دیگر از جمله Quest 2 عرضه می شود.