منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • PSA: Destiny 2، فصل ارواح بهترین زمان برای باز کردن قفل عنوان است

PSA: Destiny 2، فصل ارواح بهترین زمان برای باز کردن قفل عنوان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PSA: Destiny 2، فصل ارواح بهترین زمان برای باز کردن قفل عنوان است

مانند چند فصل قبل از آن، فصل ارواح Destiny 2 عنوان جدیدی را به ارمغان آورد که بازیکنان می توانستند آن را دنبال کنند. عناوین هیچ ارزش ملموسی به بازی اضافه نمی‌کنند، اما چالشی هستند که با یادآوری زمان و تلاش شما برای Destiny 2 به همه اطرافیانتان جواب می‌دهند.

در حال حاضر، در ماشین درو این عنوان آماده به دست آوردن است و همچنین یکی از ساده ترین ها برای کسب در Destiny 2 است، به خصوص در مقایسه با نسخه های قبلی. اگرچه به دست آوردن عنوان Reaper کار دشواری نیست، اما یک تعقیب زمان‌بر است و بازیکن را ملزم می‌کند که به طور منظم در رویداد Nightmare Containment شرکت کند، ماموریت Sever هر هفته را انجام دهد و برخی از دشمنان گریزان را در Leviathan متروکه تعقیب کند.

برای دریافت عنوان، باید این چالش ها را تکمیل کنید:

فصل دروگر ارواح پیروز شده است
فصل دروگر ارواح پیروز شده است
 • جدایش، جدایی – ماموریت های Bound In Sorrow را کامل کنید
 • رفتار – هر رئیس کابوس سطح III (Elykris، Anaphex و Navota) را با موفقیت شکست دهید.
 • زیستگاه مخرب – مبارزان و نگهبانان را با فصل سلاح های خالی از سکنه شکست دهید
 • تیغه درو – مبارزان لویاتان رها شده را با مو شکست دهید
 • بازگشت سایه – تهدیدات وفاداران را در حین کاوش در لویاتان متروک و ادعای پیروزی های مرتبط با آن شکست دهید.
 • بخل پولدار “صفحه های قفل شده را با کلیدهای زیبا روی لویاتان متروکه باز کنید.”
 • ارتقاء فروشنده باز است – قفل تمام ارتقاء تاج غم را باز کنید
 • درو غم – کابوس ها را پس از تکمیل فعالیت های کابوس سطح III متصل کنید
 • گوش کن، توجه نکن – در فعالیت های Sever، هر یک از ماشین های Callus را پیدا کنید و به آنها گوش دهید
 • پنکه شماره 1 – تمام تصاویر ارزشمند کالوس را جمع آوری کنید و با افتخار در HELM نمایش دهید

بسیاری از این چالش ها را می توان با شرکت در Nightmare Containment، بازی در ماموریت های Sever و کاوش در Leviathan متروکه انجام داد. می توانید راهنمای مکان Calus Bobbleheads ما را مشاهده کنید پنکه شماره 1جایی که برای پیدا کردن پینه هر هفته گوش کن، توجه نکنو از چالش Reaper’s Blade در Nightmare Containment لذت ببرید تیغه درو چالش

Shadow’s Return چالشی است که بیشترین زمان را خواهد برد، زیرا وظایف و کارهای فرعی زیادی برای تکمیل وجود دارد. برای درک بهتر نحوه انجام این نیاز خاص به طوری که بتوانید عنوان Reaper خود را به دست آورید، آن را به مراحل زیر تقسیم کرده ام.

بازگشت سایه

در صفحه اول Reaper، Shadow’s Return به شما دستور می دهد که تهدیدات وفادار خطرناک را از طریق پیروزی های زیر حذف کنید:

تب خواب

Pleasure Gardens Sporest of Beasts در یک طاقچه ارواح ساکن است
Pleasure Gardens Sporest of Beasts در یک طاقچه ارواح ساکن است

این پیروزی مستلزم بازدید از طاقچه خالی از سکنه در باغ های لذت لویاتان متروک است. برای Sporeest از جانوران، صبر کنید تا متن معطر “خروپف از راه دور” را ببینید و سپس به سکوی باغ پشتی بپرید. جانوران خفته و کابوس هایی که در داخل ظاهر می شوند را از بین ببرید و به زودی با رئیس Incendior روبرو خواهید شد. کارون ارباب جانوران.

کابوس باغ لذت طاقچه خالی از سکنه شکسته شده است
کابوس باغ لذت طاقچه خالی از سکنه شکسته شده است

اکنون زمان آن است که مسئولیت را بر عهده بگیرید کابوس شکسته است، دومین طاقچه خالی از سکنه. این یکی را می توان در سمت چپ ورودی پیدا کرد و برای رسیدن به آن به کمی پلتفرم نیاز دارد. وقتی پیام “شمشیر و سپر با هم برخورد می کنند” را می بینید، می توانید برای مبارزه با چند Scorn به داخل آن بروید. مطمئن شوید که کابوس ها را می کشید پادشاه، شمشیرو هالوک، سپربرای بدست آوردن این پیروزی

آئین سلطنتی استخرهای زیر سایه یک طاقچه خالی از سکنه
آئین سلطنتی استخرهای زیر سایه یک طاقچه خالی از سکنه

سپس به سمت استخرهای سلطنتی بروید. اولین طاقچه خالی از سکنه را می توان درست پشت آن پیدا کرد و به اتاقی منتهی می شود که حاوی کابوس است سیاد، بی نهایت برای مراسم در سایه چالش

طاقچه زهکشی با روح استخرهای سلطنتی
طاقچه زهکشی با روح استخرهای سلطنتی

برای به پایان رساندن زه کشی پیروز شوید، به اتاقی بروید که معمولاً Scorn در آن ظاهر می شود و در گوشه ای اتاقی پوشیده از خاکشیر را خواهید دید که به یک طاقچه خالی از سکنه دیگر منتهی می شود. مبارزه با کابالا در داخل و کابوس کالک، تک تیرانداز. با دیدن متنی با عطر “نقطه قرمز بر روحت می گذرد” متوجه می شوی که نزدیک است.

نگهبان نگهبان است، حتی در کابوس

این رویداد عمومی برای شروع نیاز به صبر دارد، اما وقتی شروع شد، در هر دو باغ لذت و استخر سلطنتی به دنبال اسیران کابالا باشید. در Gardens of Pleasure، نیروهای وفادارانی را که کابالای متحد را به دام انداخته اند بیرون بیاورید و به آنها کمک کنید تا تهدیدات Nightmare را در این منطقه شکست دهند. در استخرهای سلطنتی، به دنبال فانوس دریایی در سمت چپ ورودی در میان صندوقچه باشکوه مجاور بگردید، آن را فعال کنید و به کابالا کمک کنید، که به شما خواهد پیوست. چهار چالش در این Triumph وجود خواهد داشت که باید با آنها مقابله کنید.

برای به دستور ملکه، به دنبال مصنوع کابالا در استخرهای سلطنتی بگردید و آن را فعال کنید. هنگامی که پیام “اینترنت کایتال نامیده می شود” را مشاهده کردید، به کابالای متحد کمک می کنید و با دو رئیس به نام روبرو خواهید شد. جیک و اوگور.

تبعید تمام شد می توانید از باغ های لذت شروع کنید و می خواهید به دنبال نگهبان آتشین سپر کابالا باشید که در منطقه حفاظت شده ظاهر می شود. او را شکست دهید و زندانی متحد کابالا را آزاد کنید تا یک پیروزی دیگر در مجموعه خود بدست آورید.

زمان شروع است خطوط نبردپس در Pleasure Gardens بمانید. هنگامی که پیام “نگهبانان وفادار موقعیت خود را تقویت کرده اند” را مشاهده کردید، به دنبال مناطق حفاظت شده باشید و تمام کابال های وفادار را در داخل حذف کنید. ژنراتورهای سپر – در مجموع سه – را نابود کنید و فرمانده وفادار کابالا را که ظاهر می شود حذف کنید.

سرانجام به استخرهای سلطنتی باز می گردیم ترس های مشترک. پیامی با این مضمون ظاهر می شود که “سه کابوس قدرتمند لویاتان را تسخیر می کنند” و تحقیر از طرف غرق شد، غرق شدو فراموش شده نمایان خواهد شد. به سرعت هر سه را شکست دهید و سپس برای نبرد با رئیس آماده شوید Ce’kik، جستجوگر عمق. حذف آن شما را یک قدم به عنوان Reaper نزدیکتر می کند.

احتراق کنترل شده

لویاتان متروک را شکست دهید کابوس Ky’leks، لنگرگاهو کابوس Evoksدر استخرهای سلطنتی سوخته است. این دشمنان به صورت تصادفی ظاهر می شوند، بنابراین باید منتظر ظاهر شدن آنها باشید.

تا زمانی که فرماندهان آنها را یکی یکی بیرون بیاورید

مانند کابوس‌های سرگردان Pleasure Gardens، می‌خواهید استخرهای سلطنتی را کاوش کنید تا دو تهدید را که گاهی در این مکان به وجود می‌آیند از بین ببرید. چشمانتان را باز نگه دارید برای کابوس Tlazette، تغذیه از جانورانو در کابوس Uaoc، ستون فقرات شکن.

با حل و تکمیل این چالش های بزرگ، بقیه فصل فراموش نشدنی است. می‌توانید روزانه یا دو دور از Nightmare Containment را تکمیل کنید درو غمهاتجهیز سلاح های غنی برای زیستگاه مخرب پیروز شوید و از یک داستان عالی در ماموریت های هفتگی شمال لذت ببرید.

شایان ذکر است که زمان بسیار مهم است، زیرا Season of Ghostbusters در ماه آگوست به پایان می رسد. اگر به طور جدی دنبال عنوان Reaper باشید، هنوز هم می توانید آن مهر را با مقدار قابل توجهی از فعالیت هر روز تا پایان فصل به دست آورید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.