PSA: نسخه کارگردان بازی Death Stranding برای PC امروز منتشر می شود

PSA: نسخه کارگردان بازی Death Stranding برای PC امروز منتشر می شود

PSA: نسخه کارگردان بازی Death Stranding برای PC امروز منتشر می شود

بازی Death Stranding: Director’s Cut امروز برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود و نسخه بهبود یافته‌ای از اولین – و در حال حاضر تنها – بازی در “ژانر Strand” را ارائه می‌کند که اشاره می‌کند که طراح بازی و طرفدار بتمن، هیدئو کوجیما، توسعه را هدایت می‌کند.

در رایانه، می توانید انتظار پیشرفت گرافیکی مشابه نسخه معمولی بازی را داشته باشید، با محتوای جدید و ویژگی های بهبود یافته گیم پلی که به داستان شخصیت اصلی Sam Porter Bridges اضافه شده است. می‌توانید انتظار سلاح‌ها، تجهیزات، وسایل نقلیه، حالت‌ها و مأموریت‌های بیشتری را به همراه مناطق اکتشافی اضافی، و همچنین داستان‌های توسعه یافته و بهبود رابط کاربری داشته باشید.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: نقد ویدیویی کارگردان Death Stranding

نسخه کارگردان ابتدا در سپتامبر گذشته بر روی PS5 منتشر شد و ارتقاء رایانه برای شما 10 دلار هزینه دارد. Death Stranding پس از عرضه، با فروش بیش از 5 میلیون PS4 و PC در مارس 2021 عملکرد خوبی داشت.

در مورد کوجیما، گزارش اخیر ادعا می کند که با مایکروسافت در حال کار بر روی یک بازی جدید در ایکس باکس است، اگرچه این موضوع هنوز تایید یا به طور رسمی اعلام نشده است. در خبرهای دیگر در این ژانر، نورمن ریدز اخیراً گفته است که Death Stranding 2 ممکن است در دست توسعه باشد.

جاستین کلارک برای بررسی به روز Death Stranding ما برای PS5 گفت: “The Director’s Cut هنوز هم کار بزرگی انجام می دهد و این تجربه را برای حداکثر غوطه ور شدن بهبود می بخشد. حتی با وجود اینکه سعی می کنیم روی چیزی در دسترس تر تمرکز کنیم، هنوز چیزی شبیه به این بازی وجود ندارد. “

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.