PS5 Digital فردا در آمازون در دسترس خواهد بود

PS5 Digital فردا در آمازون در دسترس خواهد بود

PS5 Digital فردا در آمازون در دسترس خواهد بود

بازیابی PS5 به طور کلی معمول نیست، اما دوباره پر کردن در آمازون؟ متأسفانه بسیار نادر است. همچنین این که سهام آمازون اغلب در کمتر از یک دقیقه فروخته می شود کمکی نمی کند. اما شاید فردا روز خوش شانسی شما باشد زیرا آمازون دوباره پر می شود پلی استیشن 5 دیجیتال فردا 30 مارس، س 8:00 PT / 11:00 ET.

برای داشتن بهترین شانس برای محافظت از PS5 Digital، مطمئن شوید که قبل از زمان بازیابی به حساب آمازون خود وارد شوید. همچنین توصیه می کنیم که صفحه فروشگاه هم در مرورگر دسکتاپ و هم در اپلیکیشن موبایل آمازون برای iOS یا اندروید باز باشد. گاهی اوقات فرآیند پرداخت برای یکی یا دیگری روان‌تر است، بنابراین می‌توان هر دو را امتحان کرد.

در حال حاضر، به نظر نمی رسد که این بازیابی آمازون منحصر به اعضای Prime باشد. ضمناً تا زمان انتشار اطلاعیه از تاریخ های تخمینی تحویل اطلاعی نداریم. برخی از بازسازی های اخیر PS5 تا یک ماه پس از تحویل منتظر مانده اند. با این حال، ممکن است واقعاً خوش شانس باشید و آمازون تحویل یک یا دو روزه را برای اعضای Prime ارائه دهد.

آمازون مانند برخی از خرده فروشان دیگر (یعنی GameStop) با بسته های PS5 سروکار ندارد، بنابراین شما قیمت معمولی خرده فروشی 400 دلار را برای کنسول پرداخت خواهید کرد. PS5 Digital دقیقاً همان کنسول PS5 است، با این تفاوت که دیسک درایو وجود ندارد.

اگر می‌توانید یک کنسول از آمازون تهیه کنید، ممکن است بخواهید فضای ذخیره‌سازی PS5 Digital خود را خارج از جعبه افزایش دهید. هارد دیسک 1 ترابایتی تنها از نظر فنی دارای 667 گیگابایت فضای قابل استفاده است و می توان آن را به سرعت پر کرد. Best Buy در حال حاضر یک نسخه به روز شده تایید شده را ارائه می دهد Samsung 980 Pro NVMe 1TB SSD تنها با 115 دلار که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ستاره خود را بیش از دو برابر کنید.