منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Project Moorcroft به اعضای Xbox Game Pass دموی رایگان بیشتری ارائه می دهد

Project Moorcroft به اعضای Xbox Game Pass دموی رایگان بیشتری ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Project Moorcroft به اعضای Xbox Game Pass دموی رایگان بیشتری ارائه می دهد

Project Moorcroft به اعضای Xbox Game Pass دموی رایگان بیشتری ارائه می دهد

مایکروسافت به طور رسمی Project Moorcroft را معرفی کرد، برنامه ای که نمایش بازی های جدید را در Xbox Game Pass Ultimate با ریسک مالی کمتری برای توسعه دهندگان ارائه می دهد.

این برنامه که مایکروسافت گفته است «سال آینده» منتشر خواهد شد، در ابتدا بر روی توسعه دهندگان مستقل تمرکز خواهد کرد، نه شرکت های AAA. این توسعه دهندگان هزینه ای برای مشارکت دریافت خواهند کرد و همچنین به تجزیه و تحلیل نحوه ارائه نمایش های خود دسترسی خواهند داشت.

این بسیار مهم است، زیرا تحقیقات قبلی نشان داده است که بازی‌های دارای دمو در واقع می‌توانند نسخه‌های کمتری نسبت به نسخه‌های بدون نسخه بفروشند. تا حدودی عجیب است معمولا اینطور نیست با بازی های منتشر شده از طریق Xbox Game Pass. به عنوان مثال، Outriders از همان ابتدا Xbox Game Pass را راه اندازی کرد و همچنان موفق شد به همان اندازه که در پلی استیشن در ایکس باکس بفروشد.

امروز چند اعلان بزرگ دیگر برای ایکس‌باکس وجود داشت، از جمله اخباری درباره بازی‌های استریم ابری که متعلق به شما هستند و در کتابخانه Xbox Game Pass نیستند و برنامه Xbox Game Pass که برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ ارائه می‌شود.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.