منو سایت

Project Eve با نام Stellar Blade منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Project Eve با نام Stellar Blade منتشر خواهد شد

بازی Project Eve که سال گذشته در ویترین سونی حضور داشت، این بار در رویداد State of Play به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 و به نام تیغه ستاره حضور داشتند توسعه دهندگان این عنوان اعلام کردند که Stellar Blade توسط سونی (Sony Interactive Entertainment) حمایت می شود و در سال 2023 به طور انحصاری برای PS5 منتشر خواهد شد. هرچند که بر روی پلتفرم PC نیز در دسترس خواهد بود.

به گزارش پارسی گیم، بر اساس اطلاعات به دست آمده از وبلاگ رسمی پلی استیشن، کیم هیونگ تائه، کارگردان بازی Stellar Blade اعلام کرد که این دومین بار است که عنوان Stellar Blade نمایش داده می شود. تقریباً در نمایشگاه سونی در سپتامبر 2021، پیش نمایشی از بازی به نام Project EVE را به طرفداران نشان دادیم که در آن زمان هنوز نام رسمی نداشت. این بار اما طرفداران می توانند با شخصیت های اصلی و سبک خود بازی آشنا شوند. به گفته این کارگردان عنوان Stellar Blade به سبک هک اند اسلش است و علاقه مندان به بازی های شرقی می توانند از آن نهایت لذت را ببرند.

به گفته سازندگان، آنها نام Stellar Blade را به دو قسمت تقسیم کردند. کلمه Stellar که از ستارگان لاتین گرفته شده است و Blade که به هویت و شخصیت اصلی حوا اشاره دارد. توسعه دهندگان اضافه کردند که این به بازیکنان بستگی دارد که به بازماندگان کمک کنند و آنها می توانند تصمیم بگیرند که آیا یک بازمانده را نجات دهند یا نه.

تیغه ستاره

معرفی بازی Stellar Blade

بر اساس اطلاعات به دست آمده از قسمت داستان، بازیکنان به شهری به نام Xion می روند که آخرین سکونتگاه بازماندگان انسان است. مردی به نام آدم آنها را به این شهر خواهد برد. ایو در این شهر با پیرمردی به نام اورکال آشنا می شود که داستان های زیادی در مورد زمین و چیزهای مختلف برای بازیکنان دارد. حوا باید با کمک دوستانش و راهنمایی پیرمرد و حمایت مردم شیون، زمین را از NA:tives پس بگیرد.

به این ترتیب، بازیکنان می توانند Eva را به فردی دلسوز تبدیل کنند که به بازماندگان کمک می کند، یا فردی که تمام ساکنان و موجودات را سلاخی می کند. طبق تریلر منتشر شده، بازیکنان باید با استفاده از قدرت های خاص و مهارت های مختلف به مبارزه با دشمنان بپردازند و ظاهرا حرکات ایو در بازی تاثیر بسزایی در برد و باخت نبردها خواهد داشت.

همانطور که بازیکنان در طول داستان پیشرفت می کنند، به مهارت های قوی تر و بالاتری دسترسی پیدا می کنند، که به گفته سازندگان، ایو را در نمایش حرکات بالاتر (Burst) جذاب تر می کند. علاوه بر این، توسعه دهندگان می گویند که برای مبارزه با هر رئیس، بازیکنان باید استراتژی ها و مهارت های خاصی را اعمال کنند. در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای Stellar Blade وجود ندارد و باید منتظر اطلاعات بیشتری در روزهای آینده باشیم. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟ آیا منتظر انتشار آن هستید؟

منبع: gematsu