منو سایت

Pokemon Shining Pearl با کمترین قیمت تا به حال فروخته می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Shining Pearl با کمترین قیمت تا به حال فروخته می شود

Pokemon Shining Pearl با کمترین قیمت تا به حال فروخته می شود

Pokemon Shining Pearl در حال حاضر تا 30 دلار در بسیاری از خرده فروشان از جمله تخفیف دارد آمازون، GameStop، و بهترین خرید. تخفیف 50 درصدی بهترین معامله ای است که از نوامبر گذشته برای بازسازی Gen 4 Pokemon دیده ایم. در یک حرکت غافلگیرکننده، Shining Pearl به تنهایی به 30 دلار کاهش یافت. الماس درخشان با قیمت 50 دلار در دسترس است. جفت‌های بازی پوکمون معمولاً معاملات مشابهی دریافت می‌کنند، بنابراین این تبلیغ خاص کمی عجیب است.

با این حال، بعید است به این زودی ها معامله بهتری برای Pokemon Shining Pearl پیدا کنید – یا شاید روزی، با توجه به روشی که بازی های Pokemon تمایل دارند تا سال ها پس از عرضه ارزش خود را حفظ کنند. اگر قبلاً یک الماس درخشان دارید، اکنون فرصتی برای گرفتن یک مروارید و گرفتن یک الماس مخصوص پوکمون دارید. مروارید درخشان نیز با این قیمت یک هدیه عالی خواهد بود و روز پدر نزدیک است.

Pokemon Shining Pearl بازیکنان را برای یک ماجراجویی سنتی پوکمون به منطقه Sinnoh می برد. بازسازی انحصاری سوییچ دارای سبک هنری جذاب چیبی است که به خوبی با فضای کلی خط داستانی Pearl/Diamond ترکیب می شود.

او در بررسی Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl برنده 7/10 شد. استیو واتس منتقد می‌نویسد: «Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl عناصر کلاسیک کافی را حفظ می‌کنند تا در یک سفر نوستالژیک احساس راحتی کنید، در حالی که لبه‌های ناهمواری که با دیگر بازی‌های اخیر پوکمون نسبتاً مدرن به نظر می‌رسد را صاف می‌کنند». “شاید برای یک فرنچایز افسانه ای آسان نباشد که میراث خود را در حالی که به این روش مدرن می شود، ارج نهاده باشد، اما الماس درخشان و مروارید درخشان تعادل درستی را ایجاد می کنند. این پوکمون کلاسیکی است که شما به یاد دارید، بدون بیشتر مزاحمت های کوچکی که من «فراموش کردم».

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.