منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Legends: Arceus v1.1.0 به روز رسانی “Daybreak” اعلام شد، اکنون در دسترس است

Pokemon Legends: Arceus v1.1.0 به روز رسانی “Daybreak” اعلام شد، اکنون در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Legends: Arceus v1.1.0 به روز رسانی "Daybreak" اعلام شد، اکنون در دسترس است

Pokemon Legends: Arceus تنها ماه گذشته منتشر شد، اما اولین به‌روزرسانی محتوای اصلی خود را که مصادف با روز پوکمون است، دریافت کرده است. به روز رسانی به نسخه 1.1.0 “Daybreak” اکنون در دسترس است و جستجوی جدیدی را برای بررسی پدیده ای که باعث شیوع گسترده می شود، معرفی می کند. همچنین نبردهای جدیدی را علیه مخالفان قدرتمندتر مانند پوکمون های افسانه ای و ناظران در زمین های تمرین اضافه می کند.

به عنوان بخشی از این اعلامیه، شرکت Pokemon همچنین یک هدیه رایگان به Poke Balls اعلام کرد. شما می توانید با وارد کردن رمز “ArceusAdventure” در منوی Mystery Gift، هر کدام 30 عدد از Ultra Balls، Gigaton Balls و Jet Balls درخواست کنید. Poke Balls رایگان تا 31 مارس در دسترس خواهد بود.

در حال پخش: Pokémon Legends: Arceus – Trailer for Confessions

در این ارائه همچنین اشاره شد که یک سری انیمیشن جدید درباره Pokemon در منطقه Hisui، دوره تاریخی که در آن Pokemon Legends: Arceus در حال توسعه است، رخ خواهد داد. ارائه یک اثر هنری برای این مجموعه به اشتراک گذاشت که قرار است امسال عرضه شود.

شرحی ارائه نشده است

Arceus سبک بسیار متفاوتی از گیم پلی پوکمون است که ساختار بازتر و توانایی گرفتن پوکمون بدون نبرد دارد. باید دید چقدر از این سبک Game Freak در بازی های بعدی پوکمون گنجانده شده است. استریم Pokemon Presents همچنین نسل بعدی بازی های پایه Pokemon، Violet و Scarlet را معرفی کرد. در نگاه اول، شباهت زیادی به Sword and Shield دارد، اما البته هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری تا عرضه آن در اواخر امسال وجود دارد.

از دیگر اعلامیه‌های Pokemon Presents می‌توان به آپدیت Alola برای Pokemon Go، یک ظاهر افسانه‌ای جدید در Pokemon Brilliant Diamond و Shining Pearl و غیره اشاره کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.