منو سایت

Pokemon Legends: Arceus را با کمترین قیمت تا کنون دریافت کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Legends: Arceus را با کمترین قیمت تا کنون دریافت کنید

Pokemon Legends: Arceus را با کمترین قیمت تا کنون دریافت کنید

Pokemon Legends: Arceus اخیراً به لیست ما از بهترین بازی‌های نینتندو سوییچ پیوست و آن را به تنها بازی Switch منتشر شده در سال 2022 تا به امروز تبدیل کرد که در لیست ما قرار دارد. اگر هنوز نسخه‌ای از Arceus را انتخاب نکرده‌اید، می‌توانید همین حالا با کد تبلیغاتی انحصاری GameSpot نسخه‌ای از آن را با قیمت 45 دلار در Daily Steals دریافت کنید. GSPKMA. این معامله چند هفته قبل از عرضه در دسترس بود، اما اگر آن را از دست دادید، اکنون شانس دوم شماست. کد تبلیغاتی در 29 مارس منقضی می شود.

اگرچه Pokemon Legends: Arceus یک بازی پوکمون به معنای سنتی کاملاً پایه نیست، اما عناصر فرمول آشنا، از جمله سیستم مبارزه نوبتی را حفظ کرده است. Arceus دنیای کاملاً باز ندارد، اما مناطق بزرگتری برای جستجوی پوکمون های جدید در حین انجام اهداف مبتنی بر ماموریت وجود دارد.

او در بررسی بازی Pokemon Legends: Arceus در GameSpot برنده 8/10 شد. استیو واتس منتقد نوشت: «Once Pokemon Legends: Arceus راه خود را پیدا می‌کند، با این حال، جسورانه‌ترین و مبتکرانه‌ترین سریال سال‌هاست که هسته جامد را می‌شکند و چیزی جدید و هیجان‌انگیز از قسمت‌های آن خلق می‌کند.

2022 سال بزرگی برای پوکمون خواهد بود. علاوه بر Arceus، انتظار می رود که بازی های اصلی بعدی، Scarlet و Violet، در این تعطیلات منتشر شوند. اگر از قبل می‌دانید که یکی (یا هر دو) را می‌گیرید، پیش‌سفارش‌های Pokemon Scarlet و Violet هم‌اکنون فعال هستند. دوز دوگانه Pokemon مطمئناً طرفداران این سری را هیجان زده خواهد کرد، اما دارندگان Nintendo Switch نیز باید منتظر چیزی باشند. ما همه بزرگ‌ترین نسخه‌های انحصاری Nintendo Switch را که برخی از آن‌ها در چند ماه آینده عرضه می‌شوند، گردآوری کرده‌ایم.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.