منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Pokemon Go Landorus Therian Forme Raid Guide: بهترین ضد، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

Pokemon Go Landorus Therian Forme Raid Guide: بهترین ضد، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Pokemon Go Landorus Therian Forme Raid Guide: بهترین ضد، نقاط ضعف، ساعت حمله و نکات بیشتر

Niantic لیست کامل حملات Pokemon Go را در ماه آوریل اعلام کرد و مربیان در تاریخ 26 آوریل با آخرین Therian Forme منطقه افسانه ای Unova ملاقات خواهند کرد.

Landorus Therian Forme بار دیگر در راه Pokemon Go است و خود را به عنوان یک حمله پنج ستاره از 26 آوریل تا مه 312 معرفی می کند. که به نوبه خود از 5 تا 12 آوریل خواهد بود. زمان Landorus Therian Forme به عنوان یک حمله پنج ستاره Pokemon همراه با برنامه رویداد Pokemon Go در آوریل 2022 اعلام شد که همزمان با رویداد Season of Alola درون بازی که Pokemon Sun و Moon را به بازی معرفی می‌کند، اجرا می‌شود.

Landorus Therian Forme پایانی از سه Therian Forme افسانه ای از منطقه Unova است که حول صحنه حمله پنج ستاره، پس از تورنادوس و تاندوروس فوق الذکر می چرخد. اگر قبلاً تورنادوس و تاندوروس را گرفته اید، می توانید حمله لندوروس را نیز راه اندازی کنید، بنابراین نکات ما را در زیر ببینید.

Landorus Therian Forme سه گانه Therian را در اواخر آوریل کامل می کند.
Landorus Therian Forme سه گانه Therian را در اواخر آوریل کامل می کند.

برنامه حمله Landorus Therian Forme

Landorus Therian Forme از 26 آوریل در ساعت 10 صبح به وقت محلی وارد حلقه پنج ستاره Raid Ring می شود و تا ساعت 8 بعد از ظهر روز 3 می در آنجا می ماند. متأسفانه، بازی با حمله خود از برنامه‌های مشخصی پیروی نمی‌کند – هیچ تضمینی وجود ندارد که Landorus یک باشگاه ورزشی را برای نبرد تصاحب کند – اما بازی دائماً به شما می‌گوید چه کسی در اطراف است تا حمله کند، پس فقط مراقب باشید.

با این حال، برای کسانی که به اجرای Landorus Therian Forme نیاز دارند، یک امید وجود دارد: ساعت هفتگی Pokemon Go Attack در چهارشنبه شب. رویداد Raid Hour در 27 آوریل – که از ساعت 18:00 تا 19:00 به وقت محلی برگزار می شود – تقریباً در تمام سالن های بازی Pokemon Abundance را شامل می شود. اگر می خواهید یک عکس تضمینی در Landorus Therian Forme داشته باشید، دوستان خود را جمع کنید و بعد از شام در 27 آوریل بیرون بروید.

شکل و شمارنده لاندوروس تریان

Landorus Therian Forme یک پوکمون از نوع پروازی و زمینی است، دوتایی که به نظر می رسد یک پارادوکس باشد، اما در عوض منجر به یک دشمن بزرگ برای حمله پنج ستاره شد. این نوع ترکیب عجیب و غریب به این معنی است که تنها در دو مورد از 18 نوع حمله در دنیای پوکمون ضعیف است، که به شدت توانایی های شما را در زمان حمله محدود می کند.

حملات یخ و آب تنها مواردی هستند که آسیب بیشتری به Landorus وارد می‌کنند، به این معنی که Cloyster، Lapras، Dewgong و Walrein تنها چهار پوکمون در بازی هستند که دو ورودی لازم برای کریپتونیت Landorus هستند. خوشبختانه، در مورد آب و یخ به طور جداگانه گزینه های زیادی وجود دارد، بنابراین برای سفر از Vaporeon، Glaceon، Suicune، Kyogre یا Blastoise استفاده کنید.

گونه هایی که باید از آنها دوری کنید

Landorus Therian Forme دارای پنج مقاومت اصلی است: حملات از نوع باگ، حملات الکتریکی، مبارزاتی، زمینی و حملات سمی تأثیر کمتری بر فراوانی پوکمون خواهند داشت. این بدان معنی است که پوکمون هایی مانند لوکاریو، مکچمپ، الکتروایر، زکروم، گالوانتولا و گرودون باید به نفع تمرکز روی یخ یا آب انتخاب شوند.

هنوز زمان زیادی تا پیوستن Landorus Therian Forme به لیست حملات پنج ستاره باقی مانده است، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، با حملات پنج ستاره Tapu Lele یا Mega Charizard Y Mega Raid آماده شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.