منو سایت

PlayStation State Of Play در 2 ژوئن عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
PlayStation State Of Play در 2 ژوئن عرضه می شود

PlayStation State Of Play در 2 ژوئن عرضه می شود

سونی وضعیت جدید پلی استیشن را اعلام کرده است که هفته آینده پخش می شود و نویدبخش اعلامیه های جدیدی از جمله بازی های PSVR2 است. این رویداد که گفته می شود حدود 30 دقیقه طول می کشد، در روز پنجشنبه 2 ژوئن در ساعت 15:00 PT / 18:00 ET برگزار می شود.

این پیام شامل جزئیات زیادی در مورد آنچه ارائه خواهد شد، نیست. پست وبلاگ PlayStation همراه با “اکتشافات هیجان انگیز از شرکای شخص ثالث ما، به علاوه نگاهی کوتاه به چندین بازی در دست توسعه برای PlayStation VR2” را نوید می دهد. این ممکن است به این معنی باشد که ما ابتدا هیچ یک از آمبولانس‌های غیرواقعی سونی را نخواهیم دید. گزارشگر جف گراب حدس و گمان که شاید اینجا جایی باشد که شاهد اولین بازی Street Fighter 6 باشیم.

این رویداد در میان رویدادهای مختلف Not-E3 و بیش از یک هفته پیش از رقابت‌های Xbox و Bethesda Showcase برگزار می‌شود. امسال E3 سنتی وجود ندارد، اما با این وجود شاهد برگزاری چندین ناشر و صاحب پلتفرم هستیم که رویدادهایی را برای برگزاری در ژوئن اعلام کرده اند.

سونی به طور مداوم اعلام کرده است که بازی بزرگ سال 2022، God of War: Ragnarok، هنوز هم برای عرضه در سال جاری آماده است. این امر غیبت بالقوه بازی های شخص اول را قابل توجه می کند، اما سونی ممکن است در حال برنامه ریزی یک رویداد جداگانه برای نمایش بازی های خود باشد. برای اطلاعات بیشتر، آنچه را که می‌خواهیم از PlayStation Not-E3 امسال ببینیم، ببینید.